Bu hafta hızlı ilerlemeniz gereken konuları pazartesi gününe alabilirsiniz. Ay Mars kavuşumu cesaret, atak, sabırsız enerjileri arttırıyor. Hafta başı kişisel ihtiyaçlarımıza yönelmek için etkiler destekli. Fiziksel aktiviteler, spor, tempolu işlere eğilmek için bu günü daha iyi kullanmanıza enerjiler destek verir.

Tartışmalardan uzak durun, zira gerginlik etkileri, bir durumu çabuk kişiselleştirme söz konusu olacak. Pazartesi günü trafiğe ve trafikle ilgili sorunlara dikkat etmekte ayrıca fayda var.

Daha sabit, sakin ve dayanıklı bir enerjiye sahip Boğa burcunun etkisinin artacağı salı gününden itibaren kritik etmeniz gereken konuları ve detaylandırmanız gerekenleri ele alabilirsiniz.

Astrolog Şebnem Ekşib’den 11 – 17 Mart haftasının astroloji yorumları.

Koç – Yükselen / Ay Burcu Koç   

Haftaya hızlı başlayacaksınız. Hafta ortasına kadar da sizi aktif kılacak enerjiler devam edecek. Salı ve çarşamba günleri finansal işler,  parasal konularla ilgili alanlara odaklanmanız söz konusu.

Ancak hafta ortasından itibaren özelikle finansal işlerde daha dikkatli ve düşünerek adım atmanızda fayda var. Bu hafta boyunca cesur adımlar atmaya daha hevesli olabilirsiniz ki bilhassa duygusal ilişkilerinizde perşembe ve cuma günleri dikkatli olmakta fayda var.

Boğa –  Yükselen / Ay Burcu Boğa

Haftanın ilk gününü iç gerginliklerinizle uğraşarak geçirebilirsiniz. Çevrenizle kontaklara, ani çıkan tartışmalara pazartesi dikkat etmekte fayda var. Salı gününden itibaren burcunuza geçecek olan Ay ile rahatlıyorsunuz ancak iştaha dikkat etmek, beslenme düzeninizi sağlıklı olacak şekilde ayarlamak, şekerden uzak durmak gerekecek.

Perşembe gününden itibaren iletişim trafiğiniz, konuşmalar, artan telefon trafiği iletişimde yoğun bir tempoya işaret etmekte. Finansal alanlara perşembe ve cuma günleri dikkat etmekte fayda var.

İkizler – Yükselen / Ay Burcu İkizler

Hafta başına hızlı bir tempo ile gireceksiniz. Ancak salı ve çarşamba günleri içsel gerginlikler artarken, kendinizle kalma ihtiyacınız, çevrenize karşı daha sabırsız olmanıza neden olabilir.

Salı ve çarşamba günleri kalabalıklardan biraz uzak durmak mümkünse yerinde olur. Karar vermeniz gereken zorlayıcı meseleleri bu iki güne almayın. Perşembe öğle saatleri ile burcunuza geçecek Ay ile iletişim temponuz artacak. Ele aldığınız konularda pratik çözümler bulabileceksiniz. Duygusal konularda ise bu hafta ilk yarısı biraz daha dikkatli olmakta fayda var.

Yengeç – Yükselen / Ay Burcu Yengeç

Hafta başına iş konularında yoğun bir tempoda gireceksiniz. İş alanlarında çözümsel bakmak ve hızlı ilerlemek adına hafta başı destekli olacaksınız. Salı gününden itibaren sosyal alanlar, hedeflediğiniz bir konuda önemli bir gelişme elde etme söz konusu olacak.

Kişisel konulara yönelmek için salı ve çarşamba günlerini kullanabilirsiniz. Perşembe gününden itibaren duygusal ve zihinsel olarak gergin hissetmeniz olası ki ikili ilişkilerinizde hafta ortasından itibaren biraz daha esnek ve sakin olmaya özen gösterin.

Aslan – Yükselen / Ay Burcu Aslan

Bu hafta salı gününden itibaren iş ve kariyer konularında temponuz artıyor. Beklenmedik gelişmeler, bir süredir uğraştığınız ama sonuç alamadığınız bir konuda ani bir ilerleme veya yeni bir gelişme sizi meşgul edebilir.

Temposu yüksek bir hafta geçireceksiniz ve güncel konular, arkadaşlarınızla ilgili durumlar, çevrenizle kuracağınız kontaklar hayli hareketli bir hafta geçirmenize neden olabilir. Uzun süredir iletişim kurmadığınız kişiler aniden yeniden karşınıza çıkabilir.

Başak – Yükselen / Ay Burcu Başak

Pazartesi ve salı günleri içsel gerginliklerin arttığı ve ele aldığınız konularda aksilik veya engeller yüzünden hızlı karar değiştirme zorunluluğu sizi yorabilir. Bu hafta fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi zorlamadan planlama yapmaya bakın.

Bilhassa perşembe ve cuma günleri kariyer ve iş alanlarında sakin olup, bir karar vermek gerektiğinde ise güvendiğiniz kişilere danışmaktan çekinmeyin. Aşk ve ilişkilerde ise özellikle pazartesi ve salı günleri partnerinizle iletişimde duygusal davranmadan sakin hareket etmeye gayret etmelisiniz.

Terazi – Yükselen / Ay Burcu Terazi

Hafta başı Ay karşı burcunuzda ilerleyecek ve dikkatinizi eşiniz veya partnerinize odaklanmanıza neden olabilecek. Ortaklı konular, eşinizle birlikte alacağınız ortak bir karar, bir planlamayla ilgili koşulları birlikte değerlendirmek durumunda kalabilirsiniz.

Salı gününden itibaren haftalık etkiler sizin için biraz hassas bir platforma dönecek ki aksilikler, kazalar, ani gelişmeler ile ele aldığınız konularda şartlar sizi yorabilir. Perşembe gününden itibaren daha rahat bir sürece geçeceksiniz ancak yine de önemli adımlar atmak için haftanın genel etkileri izleyerek ve düşünerek ilerlemeniz gerektiğini vurgulamakta.

Akrep – Yükselen / Ay Burcu Akrep

Devam eden ama sizi sorunları ile zorlayan bir ilişkinizi veya bir süredir sizi yoran bir arkadaşınızla bağlarınızı yeniden gözden geçireceğiniz bir hafta söz konusu olabilir.

Duygusal ilişkilerde özgürleşme arzunuz artabilir. Daha net kararlar almaya eğilim göstereceksiniz ki bu hafta dikkatinizi toplayarak ve aceleye getirmeden adım atın. İş alanlarında salı ve çarşamba günü hareketli bir süreç yaşanabilir ancak perşembe ve cuma günleri iş arkadaşlarınızla kontaklara dikkat etmekte fayda var.

Yay – Yükselen / Ay Burcu Yay

Hafta başı çocuk sahibi olan Yay burçları için dikkatlerini daha çok bu alana vermek zorunda kalmaları söz konusu. Diğer yandan ilişkilerinizde, aşk hayatınızda pazartesi ve salı günleri sakin olun ve partnerinizle iletişimize dikkat edin.

Çarşamba gününden itibaren genel temponuz biraz daha rutine geçerken, kişisel alanlarınız, kişisel bakımınızla ilgili halletmeniz gerekenleri ele alabilirsiniz. İçsel olarak inişli çıkışlı, kendinizi gergin hissettiğiniz bir hafta söz konusu olabilir ki şartları ve kendinizi zorlamadan haftayı yönetmeye çalışın.

Oğlak – Yükselen / Ay Burcu Oğlak

Sinir sisteminizin testten geçtiği bir hafta olabilir. Öncelikle hafta başı ailevi konular, ev ve yuva alanlarınıza odaklanırken, çalışmıyorsanız bilhassa pazartesi ve salı günleri evle ilgili halletmeniz gereken işleri tamamlayabilirsiniz.

Hafta boyunca ebeveynleriniz veya aile üyeleri ile iletişiminize dikkat edin. Özellikle ailevi konularda bir süredir devam eden bir sorunun üzerine gitmek için şartlar çok uygun olamayacak. Ele aldığınız konularda biraz daha esnek ve sakin olmaya gayret etmelisiniz.

Kova – Yükselen / Ay Burcu Kova

Haftaya yakın çevreniz, arkadaşlar, kardeşler veya kuzenlerle ilgili konularla başlarken, bu hafta ağırlıklı olarak ev ve ailevi konularla daha fazla meşgul olmanız gerekebilir.

Ev gayrimenkul konuları, alım satımlar, kiralama veya taşınmayla ilgili sürpriz bir gelişme planlamadığınız bir duruma geçmenize neden olurken, bu hafta yeni gelişmeler nedeniyle zihinsel olarak sürekli meşgul olmanıza neden olabilecek etkiler söz konusu. Aşk ve ilişkiler, partnerinizle iletişime ise özellikle perşembe günü biraz daha dikkat edin ve küçük meseleleri büyütmeyin.

Balık – Yükselen / Ay Burcu Balık

Hafta başı maddi alanlar ve parasal konularda halletmeniz gereken işleri toparlamakla geçebilir. Salı gününden itibaren beslenme düzeninize dikkat edin.

Diğer yandan iletişim trafiğiniz, çevrenizle kontaklarınız artarken, beklenmedik karşılaşmalar, ummadığınız yardımlar tıkanan bir konuda çevreden gelen destekle bir çözüme ulaşmanıza neden olabilir. Perşembe gününden itibaren ev konusunda bir karar vermeniz, sürpriz bir gelişmeye adapte olmanız söz konusu.

Total
0
Shares