Bu hafta adım atarken veya haftalık planınızı yaparken dikkat etmeniz gereken Dolunay’dan bir gün öncesi yani pazartesi günü enerjiler gergin olacak ve kendinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Diğer yandan Dolunay günleri de enerjiler karışık ve fazla yüksek bir perdede seyreder. Yani pazartesi ve salı günleri boyunca önemli işlerinizde adım atmayın, bekleyin.

Hatta şifa veya enerji çalışması yaparken özellikle pazartesi akşam saatlerinden itibaren salı günü akşam 19.00′ a kadar olan dönemde daha çok dinlenin ve bu aralıkta şifa çalışmalarına ara verin. Çarşambadan itibaren gökyüzü bu ortaya karışık halinden normal seyrine dönecek. Başlatmak istediklerinizi çarşamba ve özellikle perşembe gününe almak bu hafta sizi daha iyi destekleyecektir.

Salı günü tamamlanacak Dolunay pazartesi günü enerjisini hissettirmeye başlayacak. Kısaca; pazartesi ve salı günleri boyunca yoğun bir Aslan dolunayı deneyimleyeceğiz.

Astrolog Şebnem Ekşib’den 19 Şubat’ta gerçekleşecek Dolunay’ın burçlar üzerindeki etkileri.

Koç – Yükselen / Ay Burcu Koç   

 

Dolunay size şans, fırsat ve yeni olanaklar getiriyor…

Aşk ve ilişkiler, çocuklarla ilgili konular, hayatınızda var olan sizin için önemli birinin beklemediğiniz güzel bir hareketi, ilişki veya aşkla ilgili hızlı bir gelişme ile gelen yeni bir durum hareketli bir hafta geçirmenize neden olacak. Arkadaşlar, sosyal alanlar veya üst düzey birisinden gelecek bir destek ile sizin için önemli bir konuyu halledebileceksiniz.

Boğa –  Yükselen / Ay Burcu Boğa

Ev ve yuva alanlarınızda hızlı gelişmeler olabilir…

Yaşam alanlarınız, eviniz, ebeveynleriniz ve onlarla ilişkileriniz adına hareketli bir hafta olacak. İş ve kariyer konularında beklenmedik bir gelişme, bir süredir beklediğiniz bir fırsat aniden önünüze gelebilir veya sonuçlanmasını beklediğiniz bir dava, iş, ev ve gayrimenkulle alakalı konuda final bölümüne geçebilirsiniz.

İkizler – Yükselen / Ay Burcu İkizler

Girişimlerinizin meyvesini toplayacaksınız…

Beklediğiniz, umduğunuz, haber almayı ümit ettiğiniz bir durum, iş veya benzer bir alanda nihai sonuca ulaşabilirsiniz. Parlama ve kendinizi gösterme adına şanslı bir haftanız var. Kararlar alma, beklentilerinizi yeniden düzenleme adına da gelişmelere açık bir hafta sizi bekliyor.

Yakın çevreniz, kardeşler veya yakın arkadaşlardan gelebilecek destekler de söz konusu. Sizin için önemli bir kişiyle ilgili gelişmeler ayrıca odaklanmanız gereken konular arasına girebilir.

Yengeç – Yükselen / Ay Burcu Yengeç

Maddi alanlar ve finansal konularda hızlı gelişmeler olabilir…

Kariyer ve iş konuları, finansal meseleler, parasal beklentileriniz, işinizle bağlantılı hareketli gelişmeler, aldığınız bir iş teklifinin sonuçlanması gibi konular hayli aktif bir hafta geçirmenize neden olacak.

Dolunay sizi duygusal ve ruhsal olarak oldukça gergin ve hareketli bir iç enerjide tutabilir. Bu nedenle ele aldıklarınızı sakince ve mantıklı çözümlerle ele almaya bakın. Fiziksel olarak da Çarşamba’ya kadar olan dönemde kendinizi yormayın.

Aslan – Yükselen / Ay Burcu Aslan

Dolunay burcunuzda gerçekleşiyor…

Hızlı ve tempolu bir hafta geçireceksiniz. Ummadığınız gelişmeler, beklenmedik değişiklikler planlarınızı sürekli revize etmenize neden olsa da, Dolunay enerjileri sizin için güzel fırsatlar, yeni olanakların kapıda olduğunu fısıldıyor.

Önceden aldığınız bir teklifin sonuçlandığını, beklediğiniz bir görüşmenin gerçekleştiğini, önceden atılan ama yavaş ilerleyen bir konunun hayatınızda aniden büyük hız kazandığını görebilirsiniz. İlişkiler adına ise biraz daha sakin olun ve duygusal konularda esnek ve sabırlı olmaya çalışın.

Başak – Yükselen / Ay Burcu Başak

Gizlenenler aydınlanacak…

Sizden gizlenen bir durum, bir konu aniden su yüzüne çıkabilir. Gerçeklerle veya görmeniz gerekenlerle yüzleşeceğiniz bir süreç olacak. Dolunay dost ile düşmanı ayırt edebilme fırsatı verecek size.

İç öfkelerinizi kontrol edin ve gelişmelere değil, sonuçlara odaklanın. Diğer yandan yurt dışıyla ilgili konularda beklentileriniz, adımlarınız varsa güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Terazi – Yükselen / Ay Burcu Terazi

Hedeflediğiniz bir konuda önemli bir sonuç alabilirsiniz…

Hedefleriniz veya arzularınızla bağlantılı bir alanda gerçekleşecek olan Dolunay enerjisi ile hızlı gelişmeler yaşamanıza, ulaşmak istedikleriniz adına fırsatlar yakalamanıza olanak verecek.

Kontaklar kurmak ve bağlantılar elde etmek içinde güzel bir döngü olabilir. Diğer yandan sosyal çevreniz, arkadaşlarınızdan umulmadık destekler gelebilir. Bu hafta sürpriz karşılaşmalar, gelişmeler adına aktif günlerden geçebilirsiniz

Akrep – Yükselen / Ay Burcu Akrep

Kariyer ve iş alanlarınızda fırsatlar geliyor…

İş ve kariyer alanınızda gerçekleşecek Dolunay, bu konularda beklediğiniz bir durum veya proje varsa önünüzü açabilir. İş teklifleri, fırsatlar, üst düzey kişilerden gelecek iş destekleri, bağlantılar vasıtasıyla halledeceğiniz konular adına güzel gelişmeler yaşanabilir.

Terfi veya yeni bir işle ilgili önemli bir gelişme söz konusu olabilir. Duygusal alanlarda ise sert kararlar alabilirsiniz. İlişkilerinizle bağlantılı daha sakin ve esnek olmaya çalışın.

Yay – Yükselen / Ay Burcu Yay

Uzun süredir beklediğiniz bir fırsat kapınızı çalabilir…

Büyük fırsatları ve şansları gösteren alanınızda gerçekleşecek Dolunay, hayata bakışınızı değiştirecek gelişmeler içinden geçmenizi sağlayabilir. Şans ve bolluk enerjilerinizi tetiklenecek ancak karar verirken veya adım atarken gerçekçi bir şekilde koşulları ele almalısınız.

Hayatınızda bir süredir yavaş gelişen bir durum hız kazanacak ve öyle ya da böyle karar vermenize neden olacak.

Oğlak – Yükselen / Ay Burcu Oğlak

Dolunay size dönüşümler getiriyor…

Değişimler alanınızda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile değiştirmeniz gerekenlerle yüzleşme ve fark etme döngüsünden geçeceksiniz. Maddi alanlar, parasal mevzularda ve özellikle başkalarından beklediğiniz parasal gelirlerinizle alakalı ilginç gelişmeler yaşanabilir. Maddi alanlara daha fazla odaklanırken, bu konularda beklediğiniz açılımların öne çıktığı bir hafta olacak.

Kova – Yükselen / Ay Burcu Kova

İlişkiler alanınızın hareketleniyor…

İkili ilişkilerinizle bağlantılı aktif bir hafta sizi bekliyor. Eşiniz, partnerinizle ilgili konulara yoğunlaşabildiğiniz gibi iş ortaklıklarınız, bu alanlarda vermeniz gereken kararlar da netleşecek.

Teklifler, anlaşmalar, sözleşmeler, yeni gelişmeler, bağlantılar kurabilecek bu alanlarda sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız. Hem iş, hem de ilişkiler konusunda hareketli bir hafta sizi bekliyor.

Balık – Yükselen / Ay Burcu Balık

İş ve mesleki konularda sürprizler olabilir…

Mesleki alanlarınız, iş bağlantılarınızda umulmadık sonuçlar almanız söz konusu olurken, yeni kapıların aralanması, fırsatların gelmesi de söz konusu. Öte yandan düşmanlar ve rakiplerinize dikkat edin. Sağlığınıza önem verin.

İş ve güncel hayatınızda hızlı gelişmeler yaşarken, sağlık açısından riskli bir hafta söz konusu ki beden ve ruh dengenize, metabolizmanıza önem vermelisiniz.Total
0
Shares