2016 yılının kehanetleri

Geçtiğimiz sene yine bu zamanlarda spiritüel danışman Aslı Güder’in kapısını çalmıştım. O da 2015’e girerken ülkemizi ve dünyayı nelerin beklediğini bir bir sıralamıştı. Neredeyse aradan 12 ay geçti ve Aslı’nın öngörülerinin pek çoğu gerçekleşti. Merak edenler için aşağıda “çıkan öngörüleri”nin listesini de paylaştım. Hâl böyle olunca, hazır da yeni yıl yaklaşmışken bir kez daha “kehanet avına” çıktım ve tavşandan niyet çeken avare misali Aslı’ya yepyeni bir liste yaptırdım.

– Uzun zamandır üzerimizde bir huzursuzluk mevcut, 2016’da bu vaziyet devam edecek mi yoksa biraz ferahlayacak mıyız?

Madden değil manen güçlü olanların kazanacağı bir yıl geliyor. İnan o meşhur lafta olduğu gibi paranın saadet getirmediğini herkes görecek. Bu yıl evrenin intikam alma yılı. Şunu unutmayalım ki evrenin intikamı ve savaşı hepimizinkinden ağır olur. 2016’da Türkiye ve dünyada herkes yaptıklarının karşılığını görecek. Hangi kitaba ve dine inanıyorsanız inanın, tek çözüm elleri göğe açıp dua etmek. İzzet bugün burada anlatacaklarım benim de pek hoşuma gitmiyor ama bizi takip edenlere karşı hissettiklerimi paylaşmak gibi bir sorumluluğum var.

İstersen bir bardak su içip biraz sakinleş, anlatacaklarımı öyle dinle. Tam anlamıyla medcezirlerle dolu bir yılın arifesindeyiz. Ülkelerin sınırları ve insanların hayatları kökten değişimlere uğrayacak. Bu kaos ortamında yeni bir dünya düzeni oluşurken her bir birey karmaları, korkuları ve travmalarıyla yüzleşecek. Çünkü 2016 kendimize çekidüzen vermek için son şansımız. Hayatın gerçekleri ve karmalarıyla yüzleşmeyi beceremeyenler ise iyice manik depresif bir hale gelecekler. Alkol ve uyuşturucu bağımlılığı artacak. İnsanlar, Yaradan’a sığınmak yerine bu tip sahte avuntulardan medet umarlarsa 2016 komple bipolar bir yıl olacak.

– Peki bu ruhumuza ve etrafımıza çökmüş kasvetten nasıl kurtulacağız? Yok mu bunun bir reçetesi?

O zaman demin de söylediğimi bir kez daha tekrar edeyim; para değil insan biriktirenler, madde yerine manaya kıymet verenler, gerçeklerden kaçanlar değil hakikatle yüzleşmeye cesareti olanlar daha rahat geçebilecek bu karanlık dehlizden.

Total
9
Shares

Bir cevap yazın