Toplam
6
Paylaşım

Gelelim bu yılın ay ve güneş tutulması tarihlerine;

2016 yılının güneş tutulma tarihleri

 

8 Mart 2016 günü gerçekleşecek Güneş Tutulması Balık ve yükseleni Balık olan kişiler için 6 aylık bir periyotta güzel, dönüştürücü ve iz bırakıcı etkiler başlatacak.

23 Mart 2016 tarihindeki Ay Tutulması ise Terazi ve yükseleni Terazi olan kişileri biraz zorlayabilir, onların toplum önündeki imajları ve duygusal hayatları başta olmak üzere, dramatik olaylara sebep olabilir.

18 Ağustos tarihindeki Ay Tutulması ise bu kez Kova ve yükseleni Kova olan kişiler için bitiş ve dramatik olayları getirebilir, sırları ortaya çıkartabilir.

Yine, bir güneş ve bir de ay tutulması ile birçok kişi için 2016 yılına damga vuracak; başlangıç ve bitişlere imza atacak, fırsat ve kayıplar, şans ve şanssızlık ile birçok kişiyi sınavlardan geçirecek bir ay da Eylül.

1 Eylül günü Başak burçlarına değişim, aydınlanma, rahatlama ve güç getiren bir Güneş Tutulmasının ardından, 16 Eylül tarihinde Balık burçları için kalıcı ve güçlü etkiler getiren, olayları aydınlatan ve bir Ay Tutulması yaşayacağız.

Bu yıl Satürn ve Neptün arasındaki kare ise, korku, aşırı hayalperestlik, paranormal konuların öne çıkışı ve hatta batıl inançlarda artış gibi etkiler yapabilir. Seçimi kazanırsam UFO’lar hakkındaki gerçeği açıklayacağım diyen Hillary Clinton gibi eskiden dalga geçilen veya inanılmayan konular gündeme oturabilir.

 

 

 

Toplam
6
Paylaşım