2018 yılının yarısı burçlar için iyi ya da kötü sona erdi. Kimi zaman heyecanlandık, kimi zaman endişelendik.
Kimi zamansa olmasını istediğimiz şeyleri bekledik. 2018’in geri kalan aylarında sizi neler bekliyor, gökyüzü neler söylüyor merak ediyor musunuz?

Astrolog Zeynep Turan (@twitburc) yılın kalan aylarında burçları nelerin beklediğini anlatıyor…

KOÇ | (21 Mart – 20 Nisan)

Kalp kırmamak adına çevrenizdekilerle yaşadığınız yanılgıları geçmişte bırakacaksınız. Verdiğiniz kişisel kararların ne kadar doğru olduğunu fark edeceğiniz olaylar yaşayacaksınız. Temmuz ayında Güneş ve Ay’ın öncü burçlarda dizilim yapması her deneyimin bir zamanı olduğunu fark etmenizi sağladı. Ağustos ayında aşk ile işin birbirine girdiğini düşünmenize sebep olacak gelişmeler yaşayacaksınız. Eylül ayı ise fırsatların kapınıza dayanacağını işaret ediyor.

AŞK
İlişkisi yeni bitmiş bir Koç burcuysanız, kalp kırıklıklarınıza iyi gelecek bir aşka yelken açmaya hazır olun. Kendinize yeni bir yol çizecek, geçmiş ile ilgili herkesi geride bırakacaksınız. Farklı olanı yaşayacak ve çevrenizdeki kişileri kıskandıracaksınız.

TUTKU
Tutkularınız artık geçmişten değil gelecekten feyz alıyor. Ağustos ayındaki tutulma ve ekim ayındaki aşk gezegeni Venüs’ün geri hareketi uykusuz günler geçirmenize neden olabilir.

CİNSELLİK
Dünyaya kuralları yıkmaya geldiğinizi kabul etmelisiniz. Koç burcu demek her şeye dokunmak ve arzulamak demek. Bir ilişkide bunlar yoksa siz de o ilişkide yer almazsınız.

 

BOĞA | (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz günler yaşamaya hazır mısınız? Şimdiye kadar gururunuzdan hiç ödün vermediniz. Kasım ayında aşk gezegeni Venüs burcunuzun karşısında geri giderken, hayatınız ile ilgili radikal değişimler yapmaktan çekinmeyeceksiniz. Bu hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını görecek; ‘Olmaz, yapamam’ dediğiniz her konunun üstesinden gelebileceksiniz.

AŞK
2018 yılının aşk konusunda size şanslı gelmediğini düşünebilirsiniz. Artık kalbinizin tozunu alacak, kırgınlığınızı dağıtacak aylara geçtiğinizi bilin ve hazırlıklı olun. Yılın geri kalanında yaşayacaklarınıza odaklanın. Çünkü sizi iyileştirecek en büyük duygunun sahiplenilme olduğunu hatırlayacağınız aşklar yaşayacaksınız.

TUTKU
Mükemmellik sizin ruhunuzun anahtarı. Emekle elde ettiğiniz her şeye tutkuyla bağlanıyor ve kaybetmemek için mücadele ediyorsunuz. 2018 yılının son beş ayında hayata karşı ne kadar tutkulu olduğunuzu ve alışkanlıklarınızdan asla ödün vermediğinizi fark edeceksiniz.

CİNSELLİK
Benliğinizden ödün vermeyen tavrınız ile her zaman ön planda oldunuz. 1970-1984 yılları arasında doğduysanız ve ilişkiniz var ise birlikteliğinizden keyif alacağınız günler yaşayacaksınız. Hem sevginin hem de tutkunun bir arada olacağı bu süreçte cinsellikte de yeni deneyimler yaşayabilirsiniz.

 

İKİZLER | (21 Mayıs – 21 Haziran)

Şans ve bolluk gezegeni yılın son ayında ilişkiler evinizde olacak. Bugüne kadar hayatınızda hiç yaşamadığınız deneyimler yaşarken, ruhunuzu iyileştirmek için elinizden geleni yapacaksınız. Yılın ortasından bu yana girdiğiniz çevreler farklı konulara yönelmenize sebep oldu. 1970 – 1984 yılları arasında doğduysanız, bu senenin sonuna kadar beklentilerinizin tamamen değiştiğini fark edeceksiniz.

AŞK
Aşkta hiçbir zaman belirsizliğe katlanamadınız. Dile getirmeseniz de sevmek sizin için en saf duygu ve bunu hesapların üzerine hiçbir zaman oturtmadınız. Gökyüzündeki tutulmanın ardından devam edecek mücadele, sevgi için nelerden vazgeçebileceğinizi görmenize neden olacak.

TUTKU
İş hayatınızdaki tutkularınız yılın son beş ayında yeniden gündeme gelecek. Ekim ayında önemli bir görüşmeniz var ise kontrolü elinizde tutmalısınız. 15 Kasım’a kadar gökyüzündeki retroların sert rüzgârlar estireceğini düşünürsek ajandanıza şimdiden önemli tarihleri not almalısınız.

CİNSELLİK
Hayatın umutlarınızı kırdığı günler yaşarken ne yapacağınızı bilemediniz. Belki de ilişkinize yanlış yerden sarıldınız. Yılın son ayları bu kırgınlıklarınızı toparlarken kaybettiğiniz hisleriniz de yerine gelecek. Tutkuyla bağlandığınız farklı deneyimler yaşayacaksınız.

 

YENGEÇ | (22 Haziran – 22 Temmuz)

2018 yılının son ayları sizin için devrim niteliğinde olacak. Uzun bir aradan sonra tutulmaların burcunuzda olması sizi hayata karşı pek çok gerçekle yüzleştirecek. Sadece kendi yaşadıklarınız değil, sevdiğiniz kişilerin yaşadıkları da sizi yordu. Ancak gökyüzü artık sizin için farklı bir döngünün başladığını işaret ediyor.

Kalp kırıklıklarınızı, uğradığınız haksızlıkları bir kenara bırakarak kendiniz için yeni bir hayat tasarlayacaksınız. Özellikle eylül ayının gelmesi ile hem iş hem de aşk hayatınız oldukça hareketleniyor. Kendinize özel alanlar yaratmak isteyecek ve çevrenizdeki kişilerle aranıza mesafe koyacaksınız. Ekim ve kasım aylarında hayatınızı tekrar gözden geçireceksiniz.

Aynı zamanda ekim ayında Mars ile ilişki kuracak olan Venüs, zararlı duygulara, şüphelere çanak tutuyor olacak. Bu süreçte bildiğiniz doğruları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Hem sosyal çevrenizde, hem de iş çevrenizde elemeler yapabilirsiniz.
Bu dönemde güven problemine her zaman olduğundan daha fazla kafa yorarken, 2018 yılını çok doğru kararlarla kapatacaksınız.

AŞK
Bu yıl, üzerinde en çok konuşulan, en dikkat çeken ve merak edilen burçlar arasındasınız. İkili ilişkilerinizi toparlarken aslında ne kadar da güçlü olduğunuzu fark edeceksiniz. Ağustos ayında burcunuzda devri âlem yapan gökyüzü, ilişki evinizde sırasıyla tüm konuları irdeleyecek. Bazı konularda akıl karışıklığı yaşamanıza neden olacak. İlişki evinizde hâkim olan aşk ve tutku gezegeni Venüs, ekim ayında ateş burcunda geri hareket etmeye başlıyor. Siz de bu dönemde yeni kararlar arifesinde olacaksınız. Âdeta hayatınızda yeni bir dönem başlarken aşk adına da farklı deneyimler yaşayacaksınız.

TUTKU
Değer verdiğiniz her şeye tutkuyla bağlanır ve benimsersiniz. 2018 yılının son beş ayında kendi içinizde bir değişim yaşayacaksınız. Asla vazgeçmem, onsuz asla olmaz dediğiniz her şeyi, herkesi arkanızda bırakarak kendinizi hayatın akışına bırakmak isteyeceksiniz. Yılın son aylarının sizin için çok farklı ve güzel sürprizleri var.

CİNSELLİK
İçinizden geldiği gibi yaşamaktan asla vazgeçmediniz. Ağustos ayında yaşayacağınız aşk, çevrenizdeki kişileri kıskandıracak. Kendinizi her zaman olduğunuzdan çok daha seksi hissedeceksiniz. Eğer ilişkisi olmayan bir Yengeç burcuysanız, yaz aşklarına hazır olun. Zira sizin için güzel günler çok yakın.

 

ASLAN | (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Herkesten farklı olduğunuzu biliyor musunuz? Hiçbir zaman ışığınızı ve renginizi ortaya koymaktan çekinmeyen hâlleriniz çevrenizdeki herkesin dikkatini çekiyor. Yılın son aylarında sosyal yaşamınız hareketlenirken, aşk adına da dolu dizgin günler yaşanacak.

Farkındalığınızı, sağlığınızı, yaşamdan beklentinizi formüle eden ateş burcundaki tutulma sizi çok yakından ilgilendiriyor. Bu, bazı gerçeklerin de ortaya çıkmasına neden olacak. Eğer çok yakın çevrenizde şüphe duyduğunuz insanlar varsa arkanızdan dedikodunuzu yaptığını da öğrenmeniz ağustos ve eylül aylarına denk gelecek. Yılın sizin için en iyi ve sakin ayını eylülde yaşayacaksınız.

Son bir buçuk yıldır çabaladığınız, yolunda gitmediğini düşündüğünüz konuların çözümünü bulacaksınız. Siz de değişmekten korkmayacak ve cesur adımlar atacaksınız. Özellikle aralık ayı ile yılı kapatırken, iş hayatınıza dair düştüğünüz yanılgıları fark edecek ve harekete geçme zamanı olduğuna karar vereceksiniz. Kendinize çok daha fazla zaman ayırarak, farklı ve yaratıcı işlere imzanızı atabilirsiniz.

AŞK
Yılın son ayları size hem şans hem de aşk getirecek. Aşk ilişkilerinizde hayat sizden yana. Gökyüzü ağustos ayı itibari ile size birbirinden farklı şanslar sunacak. Sevdiklerinize karşı gösterdiğiniz anlayışı kendi hayatınıza karşı da göstermeli ve tutulmaların ahengine kendinizi bırakmalısınız.

TUTKU
Sizin için geçmişte yaşanan her zaman geçmişte kalır. Her ne kadar cesur olsanız da tutkularınız sizi değil, siz tutkularınızı yönetirsiniz. Ağustos ayı da tam olarak böyle bir ay olacak. Eğer 1970-1984 doğumlu bir Aslan burcuysanız ve bir ilişkiniz varsa, birlikteliğinizde bu zamana kadar yaşamadığınız tutku dolu günler yaşayacaksınız. İlişkisi olmayan bir Aslan burcuysanız, hayatınıza girmek isteyen kişi ile kasım ayında tanışırken tutkulu bir aşka ‘Merhaba’ diyeceksiniz.

CİNSELLİK
Duygularının peşinden gitmekte bir an olsun bile tereddüt etmeyen Aslan burçları bu kararlılığı yılın son aylarında da devam ettirecek. Mantığınızın ağır bastığı dönemlerde bile duygularınızı dinlemekten kendinizi alıkoyamayacak ve gönlünüze göre hareket edeceksiniz. Ten uyumunu yakaladığınız kişi ile keyifli anlar yaşayacaksınız.

BAŞAK | (23 Ağustos – 22 Eylül)

Hayatınızın sınavlarını geçtiğimiz aylarda verdiniz ve artık ödüllerini toplama zamanı. Çabaladığınız, tüm kalbinizle inandığınız, yeni deneyimler ile elde ettiğiniz her şeyin karşılığını alacaksınız. İş yerinde gösterdiğiniz azim, bazı arkadaşlarınızın kıskançlık duymasına sebep olsa da gönlünüzün genişliği ile herkesi affedeceksiniz.

Yılın son beş ayı sizin için hem sakin hem de başarı dolu geçecek. Eylül ayında hem aşk hem iş konusunda yükselişe geçecek ve çevrenizdeki kişileri yanınızda taşıyacaksınız. Kendi işini yapan bir Başak burcuysanız işinizi büyütebilir ya da farklı bir sektöre yatırım yapabilirsiniz. Yılın son beş ayında mümkün olmayan hiçbir şey olmayacak.

AŞK
Geçmişte sorun yaşadığınız kişileri tamamen hayatınızdan çıkarmakla kalmayacak, âdeta aradığınız huzuru da bulacaksınız. Hem sizin hem de partnerinizin hayatını toparlayan hep siz oldunuz. Ekim ayı itibari ile bu durum değişirken, partnerinizin de artık sorumluluk aldığını fark edecek ve deyim yerindeyse yol arkadaşınızı bulduğunuzu hissedeceksiniz.

TUTKU
Siz her zaman mantığınızı ve duygularınızı eş değerde tutar ve öyle hareket edersiniz. Ancak 2018 yılının ruhu sizi biraz yordu ve artık dinlenmek istiyorsunuz. Tutkularınızın peşine takılıp gitmek size göre olmasa da eylül ayı itibari ile olmazları oldurtacak gücü kendinizde bulacaksınız. Eğer 2011 yılında evlenen bir Başak burcuysanız yılın son üç ayında üçüncü kişiler tarafından evliliğinizde sorun yaşayabilirsiniz. Bir anlık dahi olsa sağduyunuzu kaybedebilirsiniz. Güven duygunuzu zedeleyecek bu olayın üstesinden gelmek ise yine sizin elinizde olacak.

CİNSELLİK
Tedirgin olduğunuz zaman sevginizden, şefkatinizden faydalanmak ne mümkün! Genel yapınız sorun çözmeye odaklı olduğu için dokunmayı ve şefkati çoğu zaman unutuyorsunuz. 2018 yılında yönetici gezegeniz tam dört kez geri gitmeyi planlarken, cinsel hayatınıza daha fazla zaman ayıracaksınız. Yalnız bir Başak burcuysanız, seks hayatınızda kendinizi yeniden keşfetmeye hazır olun.

TERAZİ | (23 Eylül – 22 Ekim)

2018 yılına damga vuran burçlardan biri de sizsiniz. Bu yılın son beş ayında yine değişimler peşinizi bırakmayacak. Maddi anlamda kazançlarınızı günden güne artırırken, aşk ve aile hayatınızı da bir dengeye oturtacaksınız. Zevk ve güzellik algınızın daha da yüksek olacağı kasım ayında yüzünüze estetik dokunuşlar yaptırabilirsiniz.

Diyet yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Affetme duygusu yılın son beş ayında sizin için öne çıkacak. Geçmişte kalbinizi kıran kişilerin sizden af dilemek için araya ortak dostlarınızı soktuğunu fark edebilirsiniz. Her ne kadar affettiğinizi söyleseniz de kalbiniz hiç de öyle demeyecek.

AŞK
Yılın son aylarında bazı kişilere karşı yüksek duvarlar öreceksiniz. Eski sevgili ya da eski eş aklınızın karışmasına neden olsa da sizin bu kişilere taviziniz olmayacak. İlişkinizde ise kontrolü ele alacak ve sevdiklerinize evlilik kararınızı duyuracaksınız.

TUTKU
Sizin olan her şeye karşı duyduğunuz bu eşsiz duygu 2018 yılının son aylarında da yanınızda olacak. İkili ilişkilerinizi yönetirken bazen bu duygunun esiri olacak hatta farklı deneyimler yaşayacaksınız.

CİNSELLİK
Kontolü ele alma konusunda zaman zaman abartıya kaçabiliyorsunuz. 2018 yılının son ayları bu konuda kendinizi yönetmenize yardımcı olurken, cinsellik adına beklentilerinizi de zirveye çıkaracak. Özellikle ekim ayında başlayacak olan Venüs retrosu duygularınızı hareketlendirecek. Yaz aşklarına hazır olun!

 

AKREP | (23 Ekim – 22 Kasım)

Bu ay bazı durumların hiç de göründüğü gibi olmadığını fark edeceğiniz olaylar yaşayacaksınız. Görmediğiniz, kulak arkası ettiğiniz bazı kişileri ve detayları önünüze getirecek olan tutulmalar, kendinizi sorgulamanıza neden olacak.

2018 yılının son ayları yaşanırken çevrenizdeki yakın dostlarınızın size ihtiyacı olabilir. Maddi, manevi elinizden geleni yapmak isterken kendi ihtiyaçlarınızı ertelediğinizi fark edebilirsiniz. Özellikle daha önce destek olduğunuz bir arkadaşınızın tekrar size gelmesi farklı düşüncelere kapılmanıza neden olabilir.

Kasım ve aralık aylarında yaşayacağınız olaylara inanmakta zorluk çekecek, hiç ummadığınız isimlerle yan yana geleceksiniz. Kasım ayında burcunuzda retro yapacak olan Merkür’ün sürprizlerine hazırlıklı olun.

AŞK
Gökyüzü size aşk getiriyor. Şans gezegeni Jüpiter bu yıl burcunuzda hareket ediyor. Ağustos ayının gökyüzü hareketleri, kalp kırıklıklarınızı gidermeyi hedeflerken, eylül ve kasım aylarında hayatınızın aşkını bulabileceğinizin altını çiziyor. Eğer bir ilişkiniz varsa ya da evliyseniz güzel bir döneme girdiğinizi bilmelisiniz. Dert ettiğiniz sorunlardan kurtulacak, keyifli günler yaşayacaksınız.

TUTKU
İhtiraslı ruh hâlinizi tutkunuz ile beslemeye hazır mısınız? Yaşamınızın her alanına yaydığınız olumlu enerjiniz ile isteklerinizi âdeta kendinize çekeceksiniz. Siz hiçbir zaman duygularınızı dile getiren biri olmadınız, hep anlaşılmayı beklediniz. Ancak yılın son aylarında yaşayacağınız olaylarla tüm duygularınızı dile getireceksiniz.

CİNSELLİK
Sizin için düşüncelerin uyumu kadar ten uyumu da önemlidir. Kendinizi her zaman olduğunuzdan daha çekici ve seksi hissedeceğiniz günler yaşarken, heyecanlı kaçamaklar hayatınızı renklendirecek. Bekâr Akrep burçları önümüzdeki günlerde beklenmedik aşklar yaşayabilir.

YAY | (23 Kasım – 21 Aralık)

İkili ilişkilerinizin ve sosyal çevrenizin öneminin daha da artacağı aylar yaşamaya hazır mısınız? Geçmişten aldığınız yaraları artık sarmanın zamanı geldi. Sizin için bambaşka bir süreç başlarken gökyüzünün desteği ile kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. 2018 yılının ilk yedi ayında yapmak istediklerinizi gerçekleştirememiş ve birtakım şansızlıklar yaşamış olabilirsiniz.

Artık hem kendinize hem de şansınıza daha da güvenmenin vakti geldi. Çünkü ağustos ayında gerçekleşecek olan tutulmalar, sizi destekliyor ve iş hayatınıza dair önemli fırsatlar sunuyor. Özellikle yurt dışı planlarınızı hedef alacağını işaret eden gökyüzü, yaşam alanınızı değiştirebileceğinizin de altını çiziyor. 2018 yılının ilk aylarında sorun yaşadığınız kişiler ile yüzleşmeler yaşayabilirsiniz.

Hiç ummadığınız kişilerin sizinle bağlantıya geçmek istediğine şahit olabilirsiniz. Ekim ayında geri hareketine başlayacak olan aşk gezegeni Venüs, uzun süreli ilişkisi olanları her ne kadar köşeye sıkıştırmayı planlasa da, aslında zaman kaybı olarak gördüğünüz kişilerle olan bağlantınızı da kesecek. Gökyüzü size doğru akıyor sevgili Yay burçları. 2018 yılının son aylarını çok iyi değerlendirmelisiniz.

AŞK
Söz konusu aşk olduğunda istikrarlı ve kararlı hareket etmekten vazgeçebilirsiniz. 2018 yılının geri kalan aylarında hayatınızda sahip olduğunuz kişileri daha da sahipleneceksiniz. Bununla birlikte yeni bir aşka başlamaktan da korkmayacaksınız. Uzun süredir devam eden bir ilişkinizde bir süredir aşamadığınız sorunlar varsa, eylül ayında içinizde kalan her şeyi konuşmayı tercih edebilirsiniz. Toparlayıcı ve anlayışlı yanınız ile tüm sorunların üstesinden geleceksiniz.

TUTKU
2018 yılının son aylarında duygusal ihtiyaçlarınız çok daha ağır basacak. Aldığınız her kararı inanarak ve tutkunuzla besleyerek hayata geçireceksiniz. Hayattan beklentileriniz, iş hayatınız, ikili ilişkileriniz âdeta yeniden şekillenirken olumlu ruh hâliniz cazibenizi daha da artıracak. Ayrıca maddi anlamda da kazançlarınızı artıracaksınız.

CİNSELLİK
Zodyak takımyıldızının cazibe denilince akla ilk gelen burcu sizsiniz. 2018 yılının son aylarının gelmesi ile beraber ışıltınız gözlerden kaçmayacak. Sizinle iletişim kurmaya çalışan kişilerin sayısına siz bile şaşırabilirsiniz. Eğlenceli anlar yaşayacağınız günler çok yakın.

OĞLAK | (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevgili Oğlak burçları, geçtiğimiz yıl yaşadığınız sorunları, iç hesaplaşmaları bu yıl arkanızda bıraktınız. 2018 yılının son ayları size hem aşk, hem iş, hem de mutluluk getirecek. Sevdiklerinizle geçirdiğiniz keyifli günler, aileniz ile ilgili olumlu gelişmeler ise en büyük motivasyonunuz olacak. İçinizdeki kaygılardan arınacaksınız. 2018 yılının son ayları size uğurlu gelirken, aşk hayatınızı bir dengeye oturtmakta ise zorlanmayacaksınız.

AŞK
Yeni bir aşk ve birliktelik size hiç de uzak değil. Ağustos ayındaki tutulmalar desteğini esirgemezken bu ay içinde yeni biriyle tanışabilir, duygusal bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. Aklınızda biri varsa, bu ay onunla olan ilişkinizin de seyri değişebilir; duygusal bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Evli ya da sevgilisi olan bir Oğlak burcuysanız sizi oldukça romantik aylar bekliyor.

TUTKU
Sevgili Oğlak burçları artık değerinizi bilenlerle yola devam etmek ve tüm kalbinizle buna inanmak istiyorsunuz. 2018 yılının son aylarında kariyerinize ve maddi getirisi olacak işlere tutkuyla yönelmek hedefleriniz arasında olacak.

CİNSELLİK
Heyecanlı anlar sizi bekliyor. Partnerinizle yalnızca gözlerinizle anlaşacağınız geceler yaşarken, özellikle kasım ayı itibari ile farklı duygular içinde olabilirsiniz.

 

KOVA | (21 Ocak – 19 Şubat)

2018 yılının ilk yarısı beklentilerinizi karşılamadı. Fakat geri kalan aylar size yaşamdan umduğunuzu fazlasıyla verecek. Ağustos ayında yaşanacak tutulmalar ile bu zamana kadar size engel olanın kim ya da kimler olduğunu fark edeceksiniz.

AŞK
Aşka karşı mesafeli olmayan yanınızla hayatınızın aşkını bulacaksınız. Eğer ilişkisi olan ya da evli bir Kova burcuysanız özellikle kasım ve aralık aylarında âdeta ikinci baharınızı yaşayacaksınız.

TUTKU
Tutkularınızla yön verdiğiniz hayatınız adına değişimler yapacaksınız. Hem iş hem de aşk hayatınız adına yeni kararlar alacaksınız.

CİNSELLİK
2018 yılının son ayları ışıltınız daha da parlayacak. Cinselliği de üst seviyelerde yaşıyor olacaksınız. Partnerinizle mükemmel uyumu yakalayacaksınız.

BALIK | (20 Şubat – 20 Mart)

2018 yılının genel gökyüzü hâli ikili ilişkileriniz adına size nihai kararlar aldırırken, bazı noktalarda oldukça zorladı. Şimdi ise yılın geri kalanında hem kendinizi hem de hayatınızı toparlama zamanı. Ağustos ayında yaşanacak tutulmalar, gelecek adına güzel adımlar atmanıza yardımcı olacak.

Gökyüzü sizi siz yapan değerleri hatırlamanıza yardımcı olacak. Son yıllarda burcunuzda gerçekleşen tutulmaların etkisinden kurtulurken, yılın son aylarında aşk hayatınızın da hareketlendiğini fark edeceksiniz. Sonbahar ayları gönlünüzün yeniden aşka açılmasını sağlarken, aileniz ile ilgili sorunları da kolaylıkla hâlledebileceksiniz.

AŞK
Sevgili Balık burçları, siz aşkta her zaman yapıcı oldunuz. Sevdiğiniz insanlar için elinizden geleni yapar ve asla karşılık beklemezsiniz. Bu durum her ne kadar yorulmanıza neden olsa da vazgeçemeyeceğiniz özellikleriniz arasında. Şimdi ise gökyüzü artık daha fazla yorulmanızı istemiyor. İlişkisi olmayan Balık burçlarını hedefine alan gökyüzü bu yılın aşksız bitmeyeceğini işaret ediyor.

Bir süredir flört ettiğiniz partneriniz ile bir ilişkiye başlamanız an meselesi olacak. İlişkisi olan bir Balık burcuysanız, aşk dolu günler yaşarken, sürpriz tekliflerle de karşılaşabilirsiniz. 1970-1984 yılları arasında doğduysanız ve evliyseniz gökyüzü ailenize yeni bir üye katılımı konusunda sizi destekliyor.

TUTKU
Nostaljiye olan tutkunuz aklınızın bir noktasının her zaman geçmişte kalmasına neden oluyor. Sizi siz yapan yaşanmışlıkları arkanızda bırakmak istemez, her deneyiminizden ders çıkarırsınız. 2018 yılı sizin için böyle başlayan bir yıl oldu. Ağustos ayındaki tutulmalar ile tutkularınızı yönetecek ve yılı bambaşka biri olarak kapatacaksınız. Özellikle aşka karşı duyduğunuz derin tutkuları yönetmenin sizin için çok daha kolay olacağı günler yaşayacaksınız.

CİNSELLİK
Mesafeli ve savunmacı yapınıza biraz ara vermeye ne dersiniz? 2018 yılının son aylarında tüm gözleri üzerinizde toplayacaksınız. Fakat ara sıra partnerinizle kıskançlık sorunları yaşayabilirsiniz. Ancak bilmelisiniz ki, bu kıskançlıklar size daha da bağlanmasına sebep olacak. Seks hayatınızı da daha hareketli hâle getirecek. Birbirinize açık davranmaktan çekinmeyeceksiniz.

 

Total
15
Shares