2019’un, yükselişteki yıldızları seyretmek için oldukça keyifli bir yıl olacağını söylemek mümkün.

Zaman içerisinde şans kimlerden yana olacak bilinmez ama bu yıl onları hayran kalarak izleyeceğimiz ortada.

İşte 2019’da yükselişini seyredeceğimiz yeni yıldızlar.

Lucy Boynton

Bohemian Rhapsody filmindeki performansıyla yıldızı parlayan Boynton, aynı zamanda filmin başrolünde yer alan Rami Malek ile de yaşadığı ilişkiyle dikkat çekmekte.

Dikkat çekici giyim tarzı ve güzellik görünümüyle de radara takılan oyuncu, önümüzdeki günlerde bir Netflix komedi dizisi olan The Politician’da da karşımıza çıkacak.

Naomi Scott

Naomi Scott adını 2019’da sıkça duymaya hazır olun. İngiliz aktris ilk olarak Disney’in Aladdin filminde Prenses Yasemin karakteriyle karşımıza çıkacak. Prenses olmaktan çok daha fazlasını da sunmaya hazırlanan Scott, çekimleri devam etmekte olan Charlie’nin Melekleri’nden biri olarak da beyaz perdede yer alacak.

Onu izlemek için sabırsızlanmakta haksız değiliz değil mi?

Joey King

19 yaşındaki oyuncu, 2010 yılından beri sektörde yer almakta. Fakat en iyi performansını henüz izlemedik. Heyecanla beklenen The Act isimli dizide rol alan King, çarpıcı bir rolle karşımıza çıkacak.

Florence Pugh

Şu sıralar Fighting with My Family filmindeki başarılı performansıyla konuşulan Pugh, çekimleri devam etmekte olan Little Women filmindeki performansıyla da adını daha geniş kitlelere duyurmaya hazırlanıyor.

Eliza Scalen

Başrolünde Amy Adams’ın yer aldığı HBO’nun Sharp Objects dizisindeki performansıyla yıldızı parlayan 20 yaşındaki Scalen,
 Little Women filminde yer almaya hazırlanan oyunculardan.  

Total
0
Shares