Haftanın etkilerine dönecek olursak, ağır hareket eden gezegenlerin burç değiştirme aralıkları her zaman dikkatli olmayı ve şartları zorlamamayı gerektirir. Dolayısı ile genel olarak hayat akışınızda karmanın efendisi olarak bilinen nam-ı değer Satürn‘ün yavaşlattığı, ilerlemekte zorluklar çıkardığı bir çok konuda inatlaşmadan ve şartları zorlamadan hareket etmek, bu hafta dikkat etmemiz gerekenler arasında. Bu hafta yine ilginç biçimde Satürn burç değiştirirken Ay ile neredeyse haftanın tamamında sürekli kontak halinde olacak.

Pazartesi ve Salı günleri boyunca,  Akrep burcunda konaklayacak Ay ve Satürn birlikte hizalanıyorlar.

Çarşamba günü Akrep burcundan ayrılıp, Yay burcuna geçecek olan Ay’a, Perşembe günü tekrar Satürn eşlik etmeye başlayacak zira Perşembe Satürn de Yay burcuna geçiyor ve Cuma günü Ay, Oğlak burcuna transfer oluyor. Velhasıl, Çarşamba ve Cuma günleri hariç, hafta sonuna kadar Ay ve Satürn sürekli kontak halinde ki bu etki duygusal gerginlikler, depresyonlar, ele aldıklarınızı neşesiz ve gergin olarak yürütmek söz konusu.

Ay Satürn kontakları Vedik Astroloji adına günlük etkiler de tercih etmediğimiz bir durumdur. Bu enerjinin denk geldiği günler zihinsel sıkıntılar, gerginlikler, depresyon eğilimleri, panik atak ve benzeri rahatsızlıklar, aşırı takıntılar artabilir. Bu hafta özellikle Cuma’ya kadar olan aralıkta iç dengelerinize önem verip, karamsar bakış açısına kendinizi kaptırmamak gerekmekte. Sorumluluklarınızın arttığını, ruhsal olarak yüklerinizi taşımak istemediğinizi düşünüp, takıldığınız konularda fazla asılı kalmaya eğilimli olabilirsiniz.

Total
4
Shares

Bir cevap yazın