Toplam
1
Paylaşım

 

Alışverişe çok düşkün olduğumuz bir sır değil elbette!

Gardırobumuza yeni parçalar ekliyor olmak, heyecanlanmak için en geçerli sebeplerden kuşkusuz. Fakat bununla birlikte alışveriş sırasındaki “heyecanlı” yaklaşımlar, sonrasında az da olsa çeşitli pişmanlıklara yol açabiliyor.

İşte, önümüzdeki günlerde çıkacağınız alışverişte sonuçtan memnun olmak için dikkat etmeniz noktalar.

 

Trend Parçalara Mesafeli Yaklaşım

Sadece bir kez giyebileceğiniz parçalara karşı gereksiz bir harcama yapmamanızı önersek. Gardırobunuza zamansız ve stilinizde çarpıcı bir etkisi olacak parça eklemek varken hem de.

 

Ayakkabı Alarmı

Ayakkabıları denemeden önce almamanızı tavsiye ediyoruz elbette ki. Hatta mağazada deneme aşamasında birkaç dakikaya boyunca giyip, kısa bir tur atabilirsiniz.

 

İade Politikalarını gözden Geçirin

İade politikasını her zaman için mutlaka kontrol edin.  Tabii ki aldığınız ürünün geri verilip verilmeyeceğini de satış danışmanına sormayı unutmayın. Örneğin pek çok marka aksesuarların geri iadesini gerçekleştirmezklen, bu sorun bazen ayakkabılar için de yaşanabiliyor.

Alışveriş Dürtüsü

İnternetten alışveriş bu listenin en tehlikelisi olabilir.  Alacağınız ürüne gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını sorgulamayı unutmayın.

 

“Lüks” Yaklaşım

Lüks bir parçayı gardırobunuza eklemek üzereyseniz, bunu daha dikkatlice düşünmenizde fayda var. Gerçekten o muazzam bedeli ödemek isteyip istemediğinize karar vermek için bir hafta düşünebilirsiniz mesela.Maddi anlamda büyük bu parçayı satın almaya karar verdiğinizde de, önce onun kalitesini ve ömrünü gözden geçirmenizde fayda olabilir.

Toplam
1
Paylaşım