Toplam
15
Paylaşım

boğa

 

 

BOĞA

Sevgili Boğa, siz zaten değerli taşları, parayı, hazineleri seversiniz ve sizin burcunuz sahip oluyorum mottosuyla temsil edilir. Bu ay hem yılbaşı hediyeleri ve eğlenceleri üzerinden neşeli bir şekilde, hem de yıl boyu yaptığınız işler üzerinden ciddi bir şekilde, kendi değer üretebilme kapasitesiniz test edilecek. Boğa burçları için Ne kazanırım ve ne kazandırırım konusu bu ayın temasını oluşturuyor.

14 Aralık tarihinde İkizler burcunda oluşan Dolunay parasal konularda beklediğiniz ve lehinize gelişecek durum yaratacaktır. Paranızı arttıracağınız alternatif iş olanakları karşınıza çıkabilir. Bu evrede büyük para kazanmadan önce sıkıntılı bir süreçten geçmeniz olasıdır. Bu olasılığı bertaraf etmek için sadece işinize odaklanın! Siz işinizi iyi yaparsanız parada size bolluk ve bereketle gelecektir. Ancak ödenmeyen borçlarınızın ya da beklediğiniz paraların sizin yıl boyunca hatalarınız en çok da  üşengeçlik huyunuz yüzünden geciktiğini unutmayın. Dolunay size 2016 yılı için adeta bir mali rapor sunuyor ve Aralık ayında bu nedenle kaynaklarınızı kontrollü harcamada fayda var.

21-25 Aralık arası kariyeriniz açısından şanslı enerjiler var. Terfi etme, yükselme ve çalıştığınız ortamda takdir görme şansınız oldukça yükselecektir. Pazarlama, halkla ilişkiler, reklam, seyahat ve turizm konularında iş arayan Boğalar için çok güzel enerjiler var.

22-30 Aralık arası sosyal çevrenizde gerginlik, can sıkıcı bazı durumlar vuku bulabilir. Maaşınız gecikebilir, hedeflerinize ulaşmak için yoğun bir çaba sarfetmeniz gerekebilir.

19 Aralık-8 Ocak arasına düşen Merkür retrosu ise, özellikle yurtdışında yaşayan, yurtdışına tatile giden veya yabancılarla ticaret yapan kişileri çok etkileyecek. Çünkü Dünyanın bir çok ülkesinde Christmas tatiline denk gelen bu günlerde oluşan Merkür retrosu başta seyahatlerde rötar, sistemlerde karışıklık, gümrük kapılarında yığılma gibi problemlerin yanı sıra, yapılan işlerin, ödemelerin aksamasına veya hatalara sebep olabilir. Yıl sonu hesapları ve alış verişlerinizde kayıplar ve karışıklar olabilir. Ancak, Merkür retrosu geçtiğimiz aylarda yarım kalmış bir iş teklifi veya bir girişiminiz için size yeni bir şans getirebilir. Aralık ayının son haftası özellikle, 2016 yılından kalmış tüm yarım işleri tamamlamak için idealdir.

29 Aralık günü Oğlak burcunda oluşan Yeni Ay enerjisi fikirleriniz konusunda farklı bakış açıları ve perspektifler kazanabilirsiniz. Sabit, değişmez bulduğunuz inanç kalıplarınızı yerle bir ederek yepyeni bir anlayışla hayata, olaylara ve insanlara yaklaşabilirsiniz. Yüksek lisans yapmak, akademik çalışmalar hazırlamak, fikirlerinizi bir blog üzerinden ulaştırmak veya bir günce tutmaya başlamak size iyi gelecektir. Kitap yayınlamayı düşünenler için harika bir fırsat çıkabilir. Eğer yurtdışı bağlantılı bir ticaret yapıyorsanız, Ocak ayının ilk haftası güzel ortaklık teklifleri olabilir ancak Merkür retrosu yüzünden imza atmayı Şubat ayına bırakın.

Toplam
15
Paylaşım