Toplam
14
Paylaşım

Hollywood dünyasında, sosyal medyanın dünyayı ele geçirmesiyle birlikte artık ünlüler arasındaki düşmanlıkların değil dostlukların daha çok ilgi çektiği bir gerçek.

ARKADAŞLIKLARI SAHTE OLAN ÜNLÜLER (9)

1/7

Birbirleriyle güçlerini birleştiren ünlü isimlerin, aslında birbirleriyle anlaşamadıkları ise herkesin dilinde. İşte arkadaşlıkları sahte olduğu konuşulan ünlüler:

 

ARKADAŞLIKLARI SAHTE OLAN ÜNLÜLER (1)

2/7

Gigi Hadid ve Kendall Jenner

Özellikle Victoria’s Secret Fashion Show fotoğraflarında sürekli birlikte eğleniyor gibi pozlar verseler de, eskiden yakın dost olan bu ikilinin backstage karelerinin sahte olduğunu herkes konuşuyor. Mayıs 2015’te gerçekleşen Cannes Film Festivali‘nde tüm gözlerin ve kameraların Gigi’nin üzerinde olması nedeniyle Kendall’ın kıskançlık krizine girdiği söyleniyor. Bir kaç yapımcı dışında kendisiyle ilgelenen olmayan Kendall’ın aksine Gigi Hadid festivalde oldukça ilgi çekmiş ve hem fotoğrafçıların hem de yapımcı ve yönetmenlerin ilgi odağı olmuştu. Gigi ve Kendall’ın dergi kapakları ve kampanyalar konusunda da sürekli rekabet halinde olduğunu belirtelim. Son zamanlarda fazla birlikte takılmadıkları düşünülürse bu dedikodu doğru olabilir, ne dersiniz?

 

ARKADAŞLIKLARI SAHTE OLAN ÜNLÜLER (2)

3/7

Taylor Swift ve arkadaşları

Sürekli olarak Taylor Swift’in çevresinde görmeye alıştığımız arkadaşlarını “inandırıcı” bulmama konusunda herkes muzdarip. Arkadaşlarının özellikle seçilmiş kulvarlardan gibi durması (feminist yönünü vurgulamak istediğinde Lena Dunham ve Tavi Gevinson, ana akım medyaya yakın görünmek istediğinde Jay-Z, Justin Timberlake ve Beyonce  gibi…), bu arkadaşlarıyla çekip paylaştığı fotoğrafları; Swift’in bu arkadaşları PR çalışması nedeniyle yaptığı iddialarını da güçlendiriyor. Geçen yıl yakın dostlarından Karlie Kloss ile çekilen videosu nedeniyle birlikte oldukları dedikodularının çıktığını da belirtelim.

ARKADAŞLIKLARI SAHTE OLAN ÜNLÜLER (5)

4/7

Beyonce ve Kim Kardashian

Beyonce ve Kim Kardashian‘ın birbirlerine katlanamadıkları bir sır değil. Eşleri Kanye West ve Jay Z‘nin yakın arkadaş olmaları sebebiyle sık sık yan yana poz vermek zorunda kalsalar da aralarındaki düşmanlık; birbirlerinin düğünlerine davetli oldukları halde gitmeyip, doğum için tebrik etmemeye kadar uzanıyor.

ARKADAŞLIKLARI SAHTE OLAN ÜNLÜLER (1)

5/7

Selena Gomez ve Kendall Jenner

Bir zamanlar aralarından su sızmayan Kendall Jenner ve Selena Gomez’in arası, Jenner’ın Gomez’in eski sevgilisi Justin Bieber ile samimi fotoğraflar paylaşması; daha sonrasında ise Hailey Baldwin ile aralarını yapması nedeniyle bozulmuştu. İkili hala arkadaş olduklarını söylese de, herkes aralarında soğuk rüzgarlar estiğinin farkında.
ARKADAŞLIKLARI SAHTE OLAN ÜNLÜLER (1)

6/7

Kim Kardashian ve Paris Hilton

Kim Kardashian kendi reality show’u ve seks kasediyle dünyayı kasıp kavurmadan önce Paris Hilton’un reality show’unda yer alıyordu. Paris’in dolabını temizletmekten, çantasını taşıtmaya ve masaj yaptırmaya kadar her işini yaptırdığı Kardashian; dünya çapında bir yıldız olunca ikilinin araları bozuldu. Sürekli olarak birbirleri hakkında negatif şeyler söyleyen eski arkadaşların savaşları, Paris’in Kim’in doğum gününü geçmişten bir fotoğraflarıyla kutlamasıyla tatlıya bağlansa da hala çok iyi arkadaş oldukları söylenemez.

 

ARKADAŞLIKLARI SAHTE OLAN ÜNLÜLER (3)

7/7

Kim Cattrall ve Sarah Jessica Parker

İkili, Sex and The City dizisinde Samantha ve Carrie olarak çok yakın iki arkadaşı canlandırıyor olabilir, ancak çekimler bittikten sonra iyi anlaşamadıkları herkesin dilinde.

 

 

Toplam
14
Paylaşım