Channing Tatum – Jenna Dewan Tatum, Zayn Malik – Gigi Hadid, The Weeknd – Selena Gomez, Chris Pratt-Anna Faris ve Fergie – Josh Duhamel gibi çiftlerin ayrılığının şokunu henüz atlatamamışken, son dönemin değil belki de tüm zamanların en kalp kırıcı ayrılıklarına bir yenisi daha eklendi: Aslı Enver – Murat Boz! İşte ayrıntılar:


Aslı Enver ve Murat Boz çifti 2,5 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz günlerde sonlandırdı.

Ayrılığın altında yatan sebepler henüz ortaya çıkmasa da, çiftin yeniden bir araya gelme ihtimali konuşulanlardan.

 

 

Geçtiğimiz gece sosyal medya hesaplarından 12 yıllık ilişkilerini ve 9 yıllık evliliklerini sonlandıracaklarını açıklayan Jenna Dewan Tatum ve Channing Tatum çifti; hayranlarında şok etkisi yarattı. Detaylar için buraya bakabilirsiniz.


Selena Gomez ve The Weeknd; 10 aylık birlikteliklerini geçtiğimiz gün noktaladıklarını açıkladı. İlişkilerinde çözemedikleri sorunlar olduğunu ve birbirlerini çok az gördüklerini söyleseler de; çifte yakın kaynaklar sebebinin Selena Gomez’in Justin Bieber ile hafta sonunu geçirmesi olduğunu konuşuyor.

Gomez’e yakın kaynaklar arkadaş kalacaklarını söylese de; The Weeknd ayrılığın ardından Gomez ve tüm arkadaşlarını Instagram takip listesinden çıkardı.


Hollywood’un en sevilen çiftlerinden biri olan Robert Pattinson ve FKA Twigs ayrılık kararı aldı! Çifte yakın kaynaklar; her iki tarafın da yoğun temposu nedeniyle ilişkiye artık vakit ayıramadıklarını ve özellikle Robert Pattinson’ın bu ilişkiden bıktığını söylüyor. Toplamda 3 yıldır birlikte olan; son 1.5 yıldır ise nişanlı olan çift; evlilik hazırlıkları yapıyordu.


İşte 2017 yılında aşkın öldüğüne bir kanıt daha. 8 yıllık beraberliklerinin sonunda, Fergie ve Josh Duhamel evliliklerini bitirme kararı aldıklarını açıkladı. “Birbirimize olan sevgi ve saygımızın hala olduğunun altını çizerek; bu yılın başında ayrılık kararı aldık. Her zaman birbirini destekleyen bir aile olmaya devam edeceğiz” şeklinde açıklama yapan çift; bu yılın başında 4 yaşındaki oğulları Axl ile evliliklerinin 8. yılını kutlamışlardı.

  


Marvel‘in Guardians of The Galaxy filmiyle beyaz perdenin sevilen isimlerinden biri haline gelen Chris Pratt, 8 yıllık eşi Anna Faris ile ayrıldıklarını açıkladı. Sosyal medyada hayranlarının “aşk şimdi öldü” gibi yorumlarına neden olan çift; “İkimiz de resmi olarak ayrılacağımızı duyurmaktan dolayı üzgünüz. Uzun zamandır elimizden geleni yapıyoruz ve gerçekten hayal kırıklığı yaşadık. Oğlumuz için bu durumu olabildiğince gizli tutmak istiyoruz. Birbirimize olan sevgimiz ve saygımız devam ediyor.” şeklinde ekledi. 


AŞKA İNANCIMIZI SORGULATAN SON DÖNEMİN ŞOK AYRILIKLARI (3)

Geçtiğimiz yılın sürprizlerinden Katy Perry ve Orlando Bloom aşkının sona erdiği konuşuluyor. 10 aydır mutlu bir birliktelik yaşayan çifte yakın kaynaklar; ikilinin birbirlerini hala sevdiklerini ancak ayrıldıklarını söylüyor. Genüz bir kaç gün öncesinde Vanity Fair Oscar partisinde birlikte görüntü veren çiftin sadece tek bir kare için bir araya geldiğini de ekliyorlar.


Bu yılın ayrılıklar açısından 2016’daki kadar yoğun olmamasını dilerken; daha yılın ilk ayında bir ayrılık haberi daha geldi. Scarlett Johansson ve husband Romain Dauriac’ın anlaşmalı olarak ayrıldıkları açıldı.

2014 yılında evlenen ve Rose Dorothy adını verdikleri bir kızları olan çift son olarak Ekim ayında Paris’te açtıkları Yummy Pop adlı mekanda görüntülenmişti.

AŞKA İNANCIMIZI SORGULATAN SON DÖNEMİN ŞOK AYRILIKLARI (3)

 

Çifte yakın bir kaynak;  Scarlett Johansson’ın geçtiğimiz aya kadar alyansını parmağından çıkarmadığı ancak bu ay itibariyle artık alyansını takmadığını söyledi. 2012 yılından beri birlikte olan çiftin aslında yaz aylarında ayrılık kararı aldığı konuşuluyor.

51198218 Actress Scarlett Johansson is reportedly now engaged to journalist Romain Dauriac! The betrothed couple went public with their romance in November 2012 and the proposal occurred about a month ago. Pictured is the happy couple on a date in New York City, NY and more recently at the 'Under The Skin' premiere at the Venice Film Festival where Scarlet showed off her ring! FILE PHOTOS FameFlynet, Inc - Beverly Hills, CA, USA - +1 (818) 307-4813 RESTRICTIONS APPLY: USA ONLY


Son dönemin 20 yaşındaki gözde modeli Bella Hadid ve ‘The Weeknd’ lakaplı dünyaca ünlü müzisyen Abel Tesfaye 1,5 yıllık birlikteliklerini noktalamaya karar verdiler. Yoğun iş tempolarını neden olarak gösteren çift, arkadaş kalacaklarının da altını çiziyor.

AŞKA İNANCIMIZI SORGULATAN SON DÖNEMİN ŞOK AYRILIKLARI (1)


Bir zamanlar aşklarına imerenerek baktığımız çiftlerden olan Bella Hadid ve The Weeknd, her fırsatta birbirlerine destek oldukları ilişkileriyle övgü topluyordu. Bella Hadid, The Weeknd’in In The Night klibinde de rol almıştı. Aynı zamanda The Weeknd, Bella Hadid’in bu yıl ilk kez yürüyeceği Victoria’s Secret Fashion Show’da da sahne alacak. İkilinin arasında yeniden bir kıvılcım çıkması an meselesi. Bekleyip görelim!

AŞKA İNANCIMIZI SORGULATAN SON DÖNEMİN ŞOK AYRILIKLARI (1)


AŞKA İNANCIMIZI SORGULATAN SON DÖNEMİN ŞOK AYRILIKLARI

Brad Pitt ve Angelina Jolie, nam-ı değer Brangelina! 12 yıldır birlikte olan çift ayrıldığını açıklayarak hayranlarını üzdü.

İşte ayrılığın ayrıntıları:


AŞKA İNANCIMIZI SORGULATAN SON DÖNEMİN ŞOK AYRILIKLARI

Mr. & Mrs. Smith filminin setinde tanışan ve Brad Pitt’in Jennifer Aniston’ı aldatmasıyla başlayan birliktelikleri 12 yıl süren çift, boşanma haberiyle tüm dünyayı şoka uğrattı. Boşanma davası açan ve 3’ü biyolojik, 3’ü evlatlık olan 6 çocuklarının da velayetini isteyen Angelina Jolie’nin bu kararında ise Brad Pitt’in yeniden başladığı alkol ve uyuşturucu sorununun etkisi olduğu konuşuluyor. Çifte yakın kaynaklar Brad Pitt’in 6 çocuğun sorumluluğu ve Angelina Jolie’nin sağlık sorunları nedeniyle alkol ve uyuşturucuya yeniden başladığı; son dönemde yaşadığı fiziksel çöküşün ve öfke kontrolü sorununun bundan kaynaklandığını belirtti.

angelina_jolie_brad_pitt_kavgasi_balkona_tasindi_h7133

90’lı yıllarda alkol ve uyuşturucuyla arasının iyi olduğu bilinen Pitt’in bu alışkanlığına geri dönmesiyle Jolie’nin boşanma davası açtığı konuşuluyor. Dava dosyalarındaki “ailenin sağlığı için” cümlesi de bu iddayı güçlendiriyor. Geçtiğimiz yıl çift, balkonda kavga ederken görüntülenmiş; Pitt rahat tavırlarıyla dikkat çekerken Jolie’nin depresif hali uzun süre konuşulmuştu.

June-2005

Bir süre önce hizmetçileriyle Jolie’yi aldattığı konuşulan Pitt’in; şu sıralarda Marion Cotillard ile birlikte olduğu da konuşulanlar arasında. Cotillard’ın ailesi bu dedikoduyu yalanlarken; Pitt ve Cotillard’ın konuya açıklık getirmemesi akıllarda soru işareti bıraktı. 
 AŞKA İNANCIMIZI SORGULATAN SON DÖNEMİN ŞOK AYRILIKLARI_

Birlikteliklerinin ilk döneminde; Pitt’in Jennifer Aniston‘ı aldatması nedeniyle oldukça tepki çeken çift sonrasında Brangelina adıyla anılarak ikonik bir hale gelmişti. Ayrılık haberiyle sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına giren Pitt ve Jolie; basından bu kararlarına saygı gösterilmesini istediklerini açıkladı.

Buna da göz atın >>> BRANGELINA ÇİFTİNİN ARTIK TARİH OLAN EN ROMANTİK 24 KARESİ

 

İşte son dönemin diğer çok konuşulan ayrılıkları;

AŞKA İNANCIMIZI SORGULATAN SON DÖNEMİN ŞOK AYRILIKLARI (2)

Calvin Harris ile sancılı bir ayrılık döneminin ardından; ayrılığın nedeninin Tom Hiddleston olmasının anlaşılmasıyla eleştiri oklarını kendisine çeken Taylor Swift, buna rağmen kısa sürede HiddleSwift çifti olarak hayranlarının sevgisini kazanmayı başarmıştı. Hiddleston’ı ailesiyle tanıştıran Swift ise geçtiğimiz günlerde sürpriz bir kararla ilişkisini sonlandırma kararı aldı. Sebebi ise Tom Hiddleston’ın ilişkisini gözler önünde yaşamak istemesi. Hatta son olarak gelecek ay gerçekleşecek Emmy Ödül Töreni’nde kendisiyle kırmızı halıda yürümesini teklif eden Hiddleston’ın bu tavrı; özel hayatını gözlerden uzak yaşamak isteyen ve şimdiye kadar hiçbir sevgilisiyle kırmızı halıda yan yana yürümeyen Taylor Swift’in ilişkiyi bitirmesine sebep olduğu konuşuluyor.

Toplam
7
Paylaşım