İçerisinde bulunduğumuz dönem itibariyle, özellikle kutladığımız doğum günleri düşünüldüğünde gündemimize giren Balık burçları, her zaman duygusal ve romantik erkekleriyle dikkat çekmiştir. Balık burcu erkeğini tanımlamak için sayfalar yetmez farkındayız, ancak nasıl baştan çıkarabileceğiniz konusunda bir kaç tüyo verebiliriz. İşte Balık burcu erkeğini baştan çıkarmanın 10 yolu:

BALIK BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (4)

Balık burcu erkeği en çok güvenilir olmaya önem verir. Ona güvendiğinizi hissettirmeniz, size daha da bağlanmasına neden olacaktır.

BALIK BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (5)

Balık burcu erkeği çok fazla hayal kurar ancak tek başına bunları gerçekleştirmek için cesaret edemez. Bu yüzden her zaman iyi bir takım arkadaşına ihtiyacı vardır. Her zaman hayallerini dinleyin, yanında olduğunuzu hissettirin. Bunu unutmayacaktır.

BALIK BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (10)

Bu nazik ve 6. hissi kuvvetli erkekler, ne yatakta ne de arkadaş ortamında fazla vahşi ve atılgan kadınlardan hoşlanmayacaktır. Ona yumuşak yanınızı gösterin.

BALIK BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (1)

Nazik dediysek sıkıcı olmanıza gerek yok. Sanki sakladığınız en büyük sırmış gibi, ona yaramaz yanlarınız hakkında ipuçları verin.

BALIK BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (9)

Balık burcu erkekleri çok kolay aşık olabilir. Romantik olabilirler ancak buna kanmayın, elinizde tutması zordur. Elinizde tutmanızın tek yolu ise umursamıyormuş gibi yapmak değil, ilgi göstermektir.

BALIK BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (8)

Onunlayken sabırlı olmalısınız. Balık burcu erkeğini tavlamak istiyorsanız, sabır sizin anahtar kelimeniz olmalı.

BALIK BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (2)

Onun için cinsellik değil, romantizm vazgeçilmezdir. Romantik sürprizler bu burcun erkeğini heyecanlandırır.

BALIK BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (7)

Sizi her zaman dinliyormuş gibi görünebilir ancak kafası her zaman doludur ve kendi düşüncelerini dinliyor olabilir. Bunun için ona kızmak yerine sorununun ne olduğunu sorup şefkat gösterin.

BALIK BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (6)

Onu fazla sıkıp akıl vermeyin. Her zaman kendi bildiğini yapar bu yüzden akıl vermek yerine fikrini değiştirmeye odaklanın. İkna olabildikleri kişilere bağlanırlar.

BALIK BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (3)

Hediyeler almaktan ve şımartılmaktan çok hoşlanan Balık burcu erkeğinin, manevi değeri olan şeylerle kalbini çalabilirsiniz. Aynı zamanda evcil hayvanlardan fazlasıyla hoşlanırlar.

BALIK BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU (1)

Bunlar da ilginizi çekebilir >>>

KOVA BURCU ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKARMANIN 10 YOLU

Total
7
Shares

Bir cevap yazın