Baharın iç ısıtan güneşi yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Dolaplarımızda kışın izlerini ortadan kaldırmamıza çok az bir süre var. Peki bu bahar makyaj görünümlerinde trend seçimler neler olacak? Cevabı içeriğimizde saklı!

1# Fuşya Dudaklar

Dudaklarınızda fuşya etkiye hazır mısınız? Pembenin bu en dinamik ve seksi haliyle tüm bakışları dudaklarınıza çekeceksiniz. Tıpkı genç oyuncu Laura Harrier gibi.

2# Grafik Eyeliner

Söz konusu eyeliner olduğunda bu bahar yaratıcılığınızı konuşturma vakti! SAG Ödülleri’ndeki Lucy Boynton’ın görünümünden ilham alabilirsiniz.

3# Turuncu Allık

Özellikle bronz tende kusursuz duran turuncu allıklara bahar ve yaz aylarında çok sık rastlayacağız. Tropikal bir sıcaklık hissi veren bu allıklar makyajınızda başrolü hak ediyor.

4# Parlak Dudaklar

Mat rujları bu bahar makyaj masanızın en derinlerine gömebilirsiniz. Zira dudaklarınız ıslak görünümlerle parlayacak! Pek çok marka gloss ürünlerini arttırmaya başladı bile.

5# Özenilmemiş Kaşlar

Doldurulmuş kaşlara son! Kaşlarınız ne kadar doğal ve kontrol altına alınmamış görünürse o kadar iyi! İhtiyacınız olan tek şey şeffaf bir kaş maskarası.

Total
0
Shares