Toplam
22
Paylaşım

boğa

Boğa Burcu veya Yükselen Boğa

Ağustos ayı boyunca karşı burcunuzda etkin olacak, Satürn ve Mars enerjisi bilhassa evli Boğa’lar ve yükselen Boğa’lar için dikkatli olmaları gereken bir sürece işaret etmekte. Eşiniz, partneriniz, iş ortağınız, işinizde proje çalışmalarınız, ortaklı olarak yürüttüğünüz her türlü iş ve konularda ay boyunca dikkatli olmak, kişisel davranmamak, öfkenizi kontrol etmek önemli olacak.

Bu ay boyunca ev ve yuva alanlarınız, gayrimenkul konularında yürüttüğünüz iş ve dengeler açısından da ilginç enerjiler söz konusu. Öncelikle, dikkatiniz bilhassa ay ortası ve 18 Ağustos civarında aileniz, yuvanız veya ebeveynlerinizle ilgili konulara odaklanabilir. Kendi iç dengelerinizi korumak, iş ve aile, ev ile kariyer arasında denge bulmak adına planlı olmanız önemli olacak. Ani bir kararla taşınma yaşamak, evinizle ilgili bir değişiklik yapmak söz konusu olabilir. Bu tip karar alırken, 6 Ağustos ile 12 Ağustos arasında mümkünse bekleyin.

İlişkiler açısından bu ay hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. Burcunuz yöneticisi Venüs, 25 Ağustosa kadar olan aralıkta sizi ilişkinin daha çok eğlence ve keyifli taraflarına yöneltirken, partneriniz veya eşinizle planlarınızda daha çok birlikteliğin yüzeysel taraflarına bakmak isteyecek, derinleşmek, sorumluluk alma isteğinden uzaklaşabileceksiniz. Beraberliğinizde eğer üzerinizde fazla yük olduğuna inanıyor, sorumlulukların hep sizin tarafınızca yerine getirildiğini düşünüyorsanız, özellikle 18 Ağustos civarında partnerinizle bunu konuşmak isteyebilir veya daha tepkisel davranabilirsiniz. İlişkiler adına bu ay 25 Ağustostan sonrasına dikkat etmek yerinde olacaktır.

Sağlık açısından bu ay, bel bölgenize, üreme organlarına, hormonlarınıza, böbrek ve idrar yolları iltihaplarına dikkat etmekte fayda var.

Toplam
22
Paylaşım