1/8

Geçtiğimiz hafta Saturday Night Live‘da hamile olduğunu açıklayan Cardi B; yeni albümünün de şerefine oldukça farklı bir stil ile karşımızda. Cardi B’nin rahat olduğu kadar eğlenceli ve korkusuz hamilelik stilinden öne çıkan anlar:


SiriusXM Studios etkinliğinde; sezonun uzun ve baskılı elbise trendini yansıttığı rahat görünüme bayıldık.

2/8

Özel yapım bir Laurel DeWitt tasarımı içindeki Cardi B; 90’lrdaki Linda Evangelista’yı anımsattığı bu görünümü ile sosyal medyada çok konuşuldu.

3/8

Jimmy Fallon’ın Tonight Show’unda Viktoryen üstü, yüksek belli pantolonu ve ceketiyle oldukça sade ve havalı bir görünüme sahipti.

4/8

Hamileliğini doğruladıktan sonra ilk kez sokak stiliyle gördüğümüz Cardi B, incilerle süslenmiş denim elbisesi ve botları ile oldukça dikkat çekici.

5/8

SNL‘de hamileliğini doğruladığı sırada giydiği; özel olarak tasarlanmış olan bu Christian Siriano elbisesi ile şimdiden sosyal medyada ikonik hale geldi diyebiliriz.

6/8

Yeni çıkan albümünün şerefine SNL’de “Bodak Yellow” ve “Bartier Cardi” parçalarını seslendiren Cardi B; 90’lar esintili renk bloklu kostümü ve kedi gözlükleriyle oldukça dikkat çekiciydi.

7/8

Oversize, parlak çizgili ve fırfırlı bu elbise ile hamilelik dedikodularını daha da alevlendirmişti.

8/8
Total
0
Shares

Bir cevap yazın