Christian Louboutin, lüks sneaker’ın tanımını yeniden yapacak Run Loubi Run kadın koleksiyonunu sunuyor.


Louboutin imzasını taşıyan ayakkabılar yaklaşık otuz yıldır tarihe geçen tasarımları ve üstün bir kaliteyi gururla yansıtıyor. Kuralları yıkmayı seven Christian Louboutin, şimdi de imzasını yeni kentsel alanlara taşıyor.

Louboutin sneaker ayakkabılar ister kırmızı halıda, ister hareket halinde olsun, günlük yaşamın her anında unutulmaz moda anıları yaratmaya devam ediyor.

Şık siüetiyle anında kendini belli eden yeni stiller gümüş, siyah, koyu kırmızı ve beyaz tonlardan oluşan bir renk paletiyle sunulan yenilikçi neopren malzemeden bir iç çorap konstrüksiyonu içeriyor.

Kalın teknik tabanlar, sneaker ayakkabılara konfor katarak durdurulamaz kadınları farklılaştırıyor. Gücünü hisseden ayakkabılar, şehri fethetmeye hazır. Spor giyim artık yaygın bir trend olarak benimsenirken, söz konusu Christian Louboutin olduğunda şu kadarı kesinlikle söylenebilir: kentsel demek sade olmak anlamına gelmeyebilir. Esprili bir coşkuyla en zarif üst yüzleri yaratan tasarımcı, parıltılı deriler ve satenle zarafet, neon renklerle de eğlence sunuyor.

Sneaker ayakkabı deyince aklınıza temel parça gelmesin, çılgın renkler ve karışık malzeme kombinasyonları ile enerjinize pozitiflik katın!

Christian Louboutin markasının geleneğine uygun olarak her şekilde tasarımcının kendine özgü yaratıcılığı ustalıkla buluşuyor. Detaylar gerçekten de fark yaratıyor. Aynı tonlarda veya ışıltılı olsun, Christian Louboutin ’ın ikonik çivileri kentli giyime sofistike dokunuşlar katıyor. Christian Louboutin ’ın ustalığı, elle uygulanan kristaller gibi narin özelliklerle tüm stillerde yankı buluyor.

Tamamı çivilerle kaplı en yeni Marie Jane çanta, sportif bir görünümü dengelemek için mükemmel parça oluyor.

Harika tasarımı iyi olandan farklılaştıran küçük detayların vurgulandığı koleksiyon, Christian Louboutin ’ın tutkusunu yansıtıyor. Red Runner stili de bunu gösteriyor: renk patlamaları ve sayısız detay, trend maceralar vadediyor.

Run Loubi Run kadın koleksiyonu 30 Ocak 2019’dan itibaren dünya çapında www.christianlouboutin .com internet sitesinde ve Christian Louboutin butiklerinde satışa sunulmuş bulunuyor.

Total
0
Shares