Toplam
2
Paylaşım

Güzellik sektörünün yeni yıldızı; Kore güzellik ürünleri!

İşte doğal içerikleri ile hızlı sonuç vaat eden bu güzellik ürünlerinden kış ayları için seçtiklerimiz:

 

Kore’de çok sevilen bu “sihirli taş” adlı ürün, kömür etkisiyle cildinizi yağ ve kirden arındırırken;  hiyalüronik asit ile de nemlendirici etki sağlıyor. 

Her renkli tüp içerisinde, antioksidan dolu yeşil çay ve hidrolik hiyalüronik asit ile formüle edilmiş iki yüz  maskesi bulacaksınız. Bunlar jöle benzeri bir dokuya dönüşerekcilde esnek ve ışıldayan görünüm kazandırır.

Hiyalüronik asit ve sakinleştirici etkili yosun ile yapılmış olan bu soğutma jelleri, yorgun göz altlarına canlı bir görünüm kazandırıyor.Cildinize daha kolay yapışan ve hızlı etki eden jel benzeri salatalık dilimleri gibi düşünün.

Her asit bulunduran (BHA, AHA ve PHA) “soyma” kremi ile aynı özellikleri gösteriyor: Ölü cilt hücrelerini eksfoliye eder, aşırı yağu dengeler ve koyu lekeleri hedef alır. Yumuşak, pürüzsüz ve parlayan cilt için sonrasında cildi nemlendirin.

Yüzünüzü şımartacak yeni güzellik ürününden bahsedelim: örgü maskeler! Dikenli armut kaktüsü ve C vitamini bulunduran bu maske, daha kalın kumaşın etkisiyle ürünün daha derine nüfuz etmesini sağlıyor.
Işıldayan bir cilt için en kolay yol mu? Lavantanın yumuşatıcı etkisine sahip bu maskeyi uyumadan önce uygulayın. Sabah cildinizi görünce bu ürüne teşekkür edeceksiniz.
Trüf yağı ile yapılan bu stick; gerginleşmiş, stres altındaki cildi nemlendirici tutmak için harika bir seçenek. Gün ortasında kullanmayı hatırlamak için el çantanıza veya masanıza koyun.

Toplam
2
Paylaşım