Hangi yaşta olursak olalım; cildi korumanın oldukça önemli olduğunu biliyoruz. Özellikle söz konusu kırışıklık kremleri olduğunda; UV ışınları, serbest radikaller, stres gibi etkenlere karşı koruma da aradıklarımız arasında.

Tüm bu korumayı sağlarken; kırışıklık görünümünü azaltıp daha ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlayacak kırışıklık kremlerini sizler için sıraladık:

 

Clarins Multi Active Day Lotion SPF 20

Cildinizi serbest radikallerden, stresten ve UV ışınlarından korurken, kırışık görünümünü de engellemeye yardımcı olur.

REN Bio Retinoid Anti-Ageing Cream

% 100 doğal bitki ve mineral türevi aktif maddelerden oluşan REN’in Bio Retinoid Yaşlanma Karşıtı Kremi, cansız hücreleri canlandırmak ve cildinizin parlaklığını artırmak için etkili, cildi korumaya yönelik maddeleri sağlar. İnce çizgilerin derinliğini azaltır ve daha diri bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Perricone MD Pre:Empt Oil-Free Hydrating Cream

Bu krem ile görünür yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırın ve genç cildinizi koruyun. Cildin doğal bariyer işlevini iyileştirmeye yardımcı olan bu ürün aynı zamanda cilt kuruluğuna da iyi geliyor.

Frankincense Intense™ Cream

Bu çok satan; klinik olarak kanıtlanmış bu doğal içerikli yaşlanma karşıtı krem; sadece 60 gün içinde ince çizgilerin ve kırışıklıkların, kabarcıkların görünümünü azaltır ve cildinizin yumuşaklığını artırır. Cildiniz 24 saate kadar nemli kalır.

CAUDALIE Polyphenol C15 Anti-Wrinkle Protect Fluid SPF 20

Bu hafif krem cildinizi hem güneşe hem de yaşlanma etkilerine karşı koruyor.


SKINCEUTICALS RETINOL 0.3 REFINING NIGHT TREATMENT

Lekeli ve güneş hasarlı ciltlere de uygun olan bu ürün; hücrelerin yenilenmesini teşvik ediyor; ince çizgilerin, kırışıklıkların ve yaş lekelerinin görünümünü azaltıyor.

Toplam
10
Paylaşım