Toplam
2
Paylaşım

2018 yılının verdiği yenilenme hissiyle, kendinizi şımartmak adına, alışveriş listenizi biraz genişletmiş olabileceğinizi düşünüyoruz. Eğer güzellik kategorisinde listenizde çoktan yer açtıysanız, yeni çıkan bu ürünlere de şans vermenizi tavsiye ederiz.

 

İşte hızlıca, piyasaya yeni çıkan güzellik ürünlerine göz atıyoruz.

 

 

Görsel: the-file.com

 

 

Shiseido’nun akıllı fondöteni Synchro Skin Glow Luminizing Fluid Foundation ile yeniden tanışmanızın tam sırası!

“Yüzümde fondöten olsun ama yokmuş gibi dursun, cildim nefes alsın.” cümlesini kuranlar bu ürüne şans verebilir.

 

 

Serum Drops Işıltı Verici & Elektriklenmeye Karşı Koruyucu Serum

Saçlarınızda oluşan elektriklenme ve uçuşmayı engellemeye yardımcı olur. Tek bir dokunuşla, saçınızın daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. Saçınızın uzunluğuna göre gerekli miktardaki serumu avuç içinizde yayarak, saç diplerinize gelmeyecek şekilde eşit bir biçimde uygulayabilirsiniz.

 

 

Flormar, Matte ve Vinyl Waterproof Dipliner ile bakışlarınızı baştan yaratıyor. Gözlerinizin şeklini en iyi şekilde ortaya çıkartmak için iki farklı dokuda sunulan diplinerlar ile en ilgi çekici bakışlar sizde olacak.

 

I Heart Makeup ürünleri Watsons mağazalarında ve watsons.com.tr’de.

Renkli far paletlerine yeşil ışık yaktık.

 

Flormar “Metallic Lip Charmer”  serisi, trend ve çarpıcı renklerdeki yeni likit rujları ile karşınızda!

Yeni PreCleanse Balm sadece tek bir kullanım ile ciltteki birikimleri temizleyerek cildinizin sağlıklı görünümü için zemin oluşturuyor.

Suyla aktive olan balmdan yağa dönüşen formülü ile PreCleanse Balm, Dermalogica’nın en sevilen ürünü PreCleanse’in yenilikçi formu. Normalden kuruya dönük cilt tipleri için ideal olan PreCleanse Balm içerdiği doğal Biolipid Complex’i ile nemi cilde hapsedip cilt bariyerini yeniden güçlendirmeye yardımcı olurken, kayısı çekirdek yağı cildi besler.

 

Günün her saatinde cildinizin ihtiyacı olan bakımı anında sağlayan Vaseline Nemlendirici Krem ailesi; Kakao Işıltısı, Aloe Ferahlığı ve Temel Onarım bakımı ile kuruyan ve sertleşen cildinizin en iyi yardımcısı.

Toplam
2
Paylaşım