Toplam
3
Paylaşım

Aydınlatıcı sürmek riskli bir süreç olmamalı değil mi? Fakat yine de zararsız görünen bir aydınlatıcıyı yüzünüze sürdüğünüzde sim şeklinde bir çizgi ile karşı karşıya kaldığınız olmuştur. Bu rahatsız edici durumdan kurtulmak mümkün.

En iyi aydınlatıcılar cildinizde yokmuş gibi duranlardır, cildinizi simli göstermek yerine doğal ve ışıltılı bir görünüm sağlayan aydınlatıcıyı bulmak kim istemez ki? Sizin için seçtiğimiz bu 5 aydınlatıcıyla doğal, ışıltılı, sağlıklı ve parlak bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz.

 

1 – WET ‘N WILD MEGAGLO AYDINLATICI PUDRA

Renk: Golden Flower Crown

Bu aydınlatıcının her cilt tonu için farklı renkleri mevcut. Açık renk cilde sahip olanlar için pembe ışıltılısı, açıktan koyuya doğru tonlara sahip ciltler için şampanya ve şeftali tonlarında ve koyu ciltliler için bakır tonlarında olan renkleri bulabilirsiniz.

 

2 – MARC JACOBS DEW DROPS COCONUT JEL AYDINLATICI

İçinde hindistan cevizi barındırdığı için cildinizi aynı zamanda nemlendirecek olan bu aydınlatıcıyı hem bazınızla hem de fondöteninizle karıştırabilirsiniz. Tek başına sadece aydınlatıcı olarak da uygulayabilirsiniz, küçük bir damla yetecektir.

3 – NARS AYDINLATICI

Renk: Orgasm

Tüm cildinize ışıltı vermek için fondöteninize birkaç damla karıştırmanız yeterli olacaktır. Aydınlatılmış bir görünüm için elmacık kemiklerinize ve kaş altınıza ayrı olarak uygulayabilirsiniz.

 

4 – BECCA SHIMMERING SKIN PERFECTOR PRESSED POWDER

Bu aydınlatıcı her cilt tonunda güzel duran nadir aydınlatıcılardan. Koyu cilt tonlarında bile tebeşir gibi durmadan doğal bir parlaklık sağlıyor. Doğal bir görünüm için fan fırçasıyla elmacık kemiklerinize uygulayabilirsiniz.

 

5 – MAYBELLINE MASTER STROBING LIQUID

3 rengi mevcut olan bu likit aydınlatıcı 1-2 damlayla ışıltılı bir cilde kavuşmanızı sağlayacaktır.

Toplam
3
Paylaşım