Metropol hayatının yoğun temposundan uzaklaşıp, bedenen ve ruhen rahatlamak istiyorsanız rotanızı GreenSpa Wellnees’ a çevirin.

‘’ Şehrin içinde şehirden uzak’’ mottosunu benimseyen GreenSpa Wellness, birçok şubesi ile İstanbul’dan kaçmadan ruhen ve bedenen dinlenme fırsatı sunuyor. Sofa Hotel Nişantaşı, Mercure Hotel Altunizade , Taç Spor Klubü Ataşehir, Acar Blu  Residence Acarkent ve  Dedeman Bostancı Hotel lokasyonlarında hizmet veren GreenSpa’ yı diğer spalardan ayıran en önemli özellik, organik trend ürünleriyle hizmet veriyor olması.

Environ cilt bakım & tedavi ürünleri 25 yıldır dünyanın 70 ülkesinde, önemli doktor klinikleri, Sağlıklı Yaşam Merkezleri ve SPA’lar ile prestijli mağazalarda satılmaktadır. Markanın kurucusu dünyanın en önemli 5 Plastik Cerrah’ından biri sayılan Dr. Des Fernandes’tir.

Environ’un başarısının ve SPA & Sağlıklı Yaşam Merkezleri tarafından çok tercih edilmesinin ardında yatan sebepler:

  1. Ürün içeriklerinin doğala yakın olarak hazırlanması, alkol, paraben ve sağlığa zararlı kimyasal içermemesi: Artık içinde bulunduğumuz yüzyılda kullanıcıların genel tercihleri doğal ürünlere yönlendiğinden ENVIRON merkezler için bu noktada güvenilir bir partnerdir.
  2. Cilt sağlığının temelinde, ciltte eksilen A vitamininin tamamlanmasının yattığını bulan Dr. Fernandes, “Krem Formunda Aşamalı A vitamini Sistemini” geliştirmiş ve bu sisteme patent almıştır. Bu sistem sayesinde merkezler misafirlerini düzenli takip edecek, aşama aşama A vitamini dozunu arttıracak ürünler ile SADAKAT gelişmesini sağlayacaklardır. Bu sistem başka hiçbir cilt bakım markasında bulunmamaktadır.
  3. Dünyada yine kendisine patentli COLOSTRUM Gel diğer tüm markalara göre fark yaratan bir üründür. Tamamen doğal yollarla elde edilip, saf olarak kullanıma sunulan bu ürün sayesinde cilt bağışıklığı arttırılır. Gündüz güneş koruma kremleri ile birlikte sürüldüğünde cildi güneş dışındaki diğer tüm etkenlerden (radyoaktif maddeler, havadaki kimyasal atıklar, soğuk, vs) korur. İçindeki yoğun büyüme faktörlerinden dolayı da gece sürüldüğünde cildi onarır ve yapılandırma sürecini başlatır.
  4. Environ’un tüm bakım protokolleri güvenli ve konforludur. Kişinin sosyal yaşamını etkilemeyecek şekilde soft uygulamalar ile etkili sonuçlar alır.

GreenSPA’nın konforunda yapılan cilt bakımlarının kalitesini ve etkinliğini arttıracak kabin bakım ürünlerine sahip olduğu gibi, deneyimleyen kişinin memnuniyetini arttırmak amacıyla ev kullanım ürünlerine de sahiptir.

Ürün skalası temel bakım, anti-aging, leke tedavileri, akne tedavileri vb. tüm cilt ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde çeşitlidir.

Kişiye özel kış bakımlarınız için lütfen erkenden randevunuzu alın

www.greenspa.com.tr

Total
0
Shares