Toplam
22
Paylaşım

boğa

BOĞA

 

Eğer yeni bir iş kurma veya kariyer oluşturma-var olanı güçlendirme eşiğindeyseniz, bu ay çok dikkatli olmanız gerekiyor sevgili Boğa. Zira, aldanma ve engellenme ihtimaliniz yüksek. Yine yeni başlayan bir ilişki içinde de, hayal kırıklığı yaşamanız durumu olabilir. Umarım aksi olur, zira başarı stresi dışında kalan iş ve arkadaş çevrelerinde çok iyi eğleneceğiniz, popüler olacağınız, hatta küslüklerin biteceği bir aya giriyorsunuz. Ne kadar çok dostunuz olduğunuzu göreceğiniz bir ay ama korkularınız sizi biraz duraksatabilir. Son bir kaç aydır yaşadığınız engel her neyse, bu ayda sizi zorlamaya devam ediyor. Ancak Neptün’ün etkisiyle uzun vadeli hayalleriniz var ve yine de ayak direyecek gibi duruyorsunuz.

 

Bu ayın dolunayı ise önemli bir astrolojik gelişmenin de yaşanacağı güne düşüyor. 16 Ekim, bu tarihi bir kenara not edin. Bu dolunaydaki  Mars-Jupiter çekişmesi sizin iç dünyanızı ve bilinç altınızı etkiliyor. Dolunay öncesi gördüğünüz rüyaları not etmenizi öneririm. Tütsüler, dini mekanları ziyaret, sakin ortamlar, uzun yürüyüşler ve doğaya dönüş size 12-18 Ekim  tarihlerinde huzur ve şifa verir. Gürültülü yerlerden ve kavgacı insanlardan özellikle bu tarihlerde kaçının. Gizli düşmanlarınız bazı dedikodular karşınıza çıkabilir. Yine iç dünyanızda gereksiz veya aşırı hesaplaşmalara girmeyin. Kendinize karşı yumuşak olun.

 

Bu ayın 30’unda karşıt burcunuz olan Akrep burcunda yaşanan bir yeni ay ise, size evliliğinizde var olan pürüzleri düzeltmeniz veya karı-koca ikinci balayını yaşamanız için bir fırsat getiriyor. Eğer Akrep burcundan biriyle beraberseniz bayağı ihtiraslı bir hafta sonu sizi bekliyor! 25-30 Ekim tarihleri arasında baş başa kalacağınız her an, mümkünse bir tatil size çok iyi gelir. Bu etki aynı zamanda evli olmasa da, uzun zamandır flört eden ve neredeyse evli gibi olan Boğalara da yardım eder. Eğer kalbiniz boş ise, aynı tarihler arasında davetlere katılın, bir kursa yazılın, yani kendinizi karşı cinse gösterin. Bu tarihler arasında tanışacağınız kişi, bu kışa damga vuracak kişi olacaktır.

 

Eğer hayatınızdaki ilişkiler cephesi normal ve huzurlu ise gayet iyi. Düşman ve rakiplerle de yeni bir döneme giriyorsunuz. Diyelim siz zeki kararlar aldınız ve 2016 boyunca doğru adımlar attınız o zaman, sizin için olumlu sonuçlar gelecektir. Ancak diyelim ki, hatalar yaptınız tembel vurdumduymaz bir tavır sergilediniz. O zaman bu yeni dönemde kayıplar kendini göstermeye başlayabilir. Bir zorlu ödeme yada vicdani bir şok yaşamanız mümkündür.

 

10-15 Ekim tarihleri arasında ise sağlığınıza dikkat edin. Başta oburluk veya abur cubur merakı yüzünden kilo almak üzere, mide problemleri, sindirim sorunları, gibi yemek yeme ve iştah konulu sorunlar yaşayabilirsiniz. Yine bu tarihlerde midenizin alışık olmadığı mesela devekuşu eti! Yiyeceklerden uzak durun.

Toplam
22
Paylaşım