Toplam
22
Paylaşım

EMILY RATAJKOWSKI'NİN FORMUNU KORUMASININ 8 SIRRI (1)

Fotoğraf: Pinterest

Günümüzün ideal vücutlarından biri olarak görülen Emily Ratajkowski , metabolizması konusunda şanslı olduğunu söylese de formunu korumak için belli başlı kurallara uyduğunu da belirtmeden geçemiyor. İşte Emily Ratajkowski’nin formunu korumasının 8 sırrı:

 

EMILY RATAJKOWSKI'NİN FORMUNU KORUMASININ 8 SIRRI (2)

Fotoğraf: Instagram / @emrata

Her gün kahvaltıda pasta ürünleri yiyor

“Her gün siyah kahvemi börek eşliğinde içmeyi seviyorum.”

Açık büfe söz konusu olduğunda kendisini tutmak zorunda

“Öğle yemeğim genellikle salata ya da sandviç. Eğer setteysem, açık büfeden besleniyorum. Ama kendimi dizginlemem gerek yoksa işler çılgına dönebiliyor. Sizi nasıl besleyeceklerini iyi biliyorlar. ”

Ama kendisini şımartmayı da seviyor

“Cips ile kendisine gelen insanlardan olduğumu söyleyemem ama bazen iyi bir cupcake yemeyi seviyorum. Ya da sabah bir kruvasan.”

 

EMILY RATAJKOWSKI'NİN FORMUNU KORUMASININ 8 SIRRI (6)

Fotoğraf: Instagram / @emrata

Et seviyor

“Biliyorsunuz ben bir etoburum. Gerçekten et yemeyi çok seviyorum. Vücuduma demir gibi gerekli besinleri almam gerek. Sadece düz bir salatayla bunları alamazsınız. Vücudumda enerji ve sağlıklı beslenme arasındaki balansı korumayı seviyorum.”

Her gün egzersiz yapıyor

Hepimiz gibi, Ratajkowski de belirli bir  egzersiz programını yapmayı zor buluyor, bu yüzden her gün vakit buldukça belirli hareketler yapmaya özen gösteriyor.

Dışarıda yiyor

“Asla evde yemem. Akşam yemekleri benim sosyalleşme aracım. Bestia adındaki bir İtalyan restoranını çok seviyorum. Güzel yemeklerin yanında şarapları ve kokteylleri de çok iyi. Eğer biraz daha sağlıklı olmaya çalışıyorsam Café Gratitude’u tercih ediyorum. ”

 

EMILY RATAJKOWSKI'NİN FORMUNU KORUMASININ 8 SIRRI (4)

Fotoğraf: Instagram / @emrata

Su ve uyku rutininin anahatarı

“Yatak öncesi suyumu içiyor ve makyajımı çıkarıyorum. En iyi kendi yatağımda uyuyabiliyorum.”

Ama en önemlisi, kendisini çok zorlamıyor

“Bana göre kendinizi şımartmak çok önemli. Ayrıca bir diğer önemli şey de vücudunuza aldığınız şeylerin içeriklerine dikkat etmek. ”

 

 

 

Toplam
22
Paylaşım