Toplam
2
Paylaşım
Getty

Emma Watson ve Chord Overstreet (geçtiğimiz günlerde görüştükleri söylentisi çıkmıştı) birlikteliği birkaç kaynağın Page Six’e söylediklerine göre onaylandı!

Bu delice ama evet görüşüyorlar. Buna rağmen Emma ilişkiyi sessiz ve gizli tutmak istiyor.

Overstreet ve Watson, Page Six’de çıkan haberle ilgili her hangi bir yorum yapmak yerine kameralar önüne el ele çıkmayı tercih ettiler.

Watson ve Overstreet hakkındaki ilk söylentiler Şubat ayında beraber Nathaniel Rateliff & The Night Sweats konserinde görülmeleri ile çıkmıştı. Oscar After Party’sinden ayrılırken de beraber görülmüşlerdi.

Watson ve en son erkek arkadaşı William “Mack” Knight, iki yıllık birlikteliğin ardından 2017’nin sonlarında ilişkilerine son vermişlerdi. Overstreet ise en son 2015’te çıkmaya başladığı Brooke Butler ile beraberdi. Butler ve Overstreet birbirlerini Instagramda artık takip etmiyor ve beraber en son fotoğrafları Butler’ın sayfasında 16 ay öncesine ait.

Kaynak: Getty Images

 

Sosyal medya işareti arayanlarınız için; Overstreet Watson’ı Instagramdan takip ediyor fakat Emma onu geri takip etmiyor. Watson bundan önce röportajlarında pek çok kez, aşk hayatını gözler önüne sermeyeceğini belirtmişti.

 

Toplam
2
Paylaşım