Toplam
21
Paylaşım

boğa

BOĞA

Eylül ayında, son aylardır canınızı sıkan ve sizi çok uğraştıran bir konuyu düzeltme imkanı bulacaksınız sevgili Boğa. İçinde bulunduğunuz aile eşrafınız, özellikle de romantik hayatınız, ait olduğunuz hobi grubu, dernek gibi ortamlardaki imajınız ve tabii çocuklarınız varsa onlarla olan ilişkilerinizde daha pozitif ve ılımlı bir süreç başlıyor. Eğer kalbiniz boşsa sizi bayağı uçuracak biri yaklaşıyor. Ancak Merkür retrosunun da ay boyunca etkin olduğunu düşünürsek, bu kişinin daha önce tanıdığınız biri olması muhtemel. Belki de dargın olduğunuz biri ile yeniden bir deneme yapmak isteyeceksiniz. Yine de Retro dönemlerinde kafanın çok karışık olduğunu düşünüp, çok da hayalperest olmayın.

 

 

Bu ay, tüm burçlar gibi, sizi de çok etkileyecek güçlü bir dolunay, bir güneş tutulması ve Merkür retrosu gerçekleşiyor. Yani, ardı ardına her Boğa’nın haritasında, kaderi olaylar; başlangıç veya bitişler yaşanacak. Önce, 1 Eylül tarihinde oluşacak dolunaya bir bakalım. Bu tarihe yaklaştıkça artık tat vermeyen bir ilişkiyi bitirebilir veya kalbiniz boşsa yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ayın ilk haftasında yalnız Boğa’lar, antenlerini iyi açsın, aşk çok yakında! Çocuklarınız ile ilgili güzel gelişmeler olabilir, onlarla beraber mesela yeni bir spor kursuna yazılabilirsiniz. Bu yeni ay, eğlence ve aşk için, tüm burçlar içinde mucizelerin gelişini en çok size hissettirmiş olacak sevgili Boğa…

 

16 Eylül’deki dolunay size altı ay öncesine uzanan bir olayı sonlandırıyor. Balık burcundaki bu dolunay, bir çok kişiyi alıngan, hassas veya dengesiz kılabilir, size her ne kadar mantıklı olsanız da, yakın çevrenizden kişilerin tutarsızlıkları sizi de çıldırtabilir. Ancak, yanlış kişilerin de çekip gitmesini sağlayacağı için, uzun vadede faydalı olacaktır.. 14-16 Eylül arası sizi mesela bir Balık kadar çok etkilemeyecek ama yine de zaten aylardır içinde bulunduğunuz ve ait olduğunuz gruplar veya sosyal medyada ki sıkıntılarınızı son kez gündeme getirecektir.

 

Boğa burcu kendi kendine çok güvendiği için hep bir patron edasında yaşar.  Ancak bu ayın 24’sinden sonraki altı ay içinde yaşayacağı olaylar sayesinde, başkaları el ele vermenin ve insanlara güvenmenin nasıl da kıymetli bir güç olduğunu iyi anlayacak.

 

Sevgili Boğa, güneş tutulmasından birkaç gün önce dileklerinizi bir kağıda yazıp, bir zarfa koyun. Sonra da güvendiğiniz bir yere kaldırın. Bakalım bu altı aylık süre içinde kaç hayaliniz gerçekleşmiş olacak?

 

 

2-22 Eylül tarihleri arasında ise meşhur Merkür retrosu devrede. Üstelik de sizin en hassas evlerinizden birinde kaos yaratabilir. Birikmiş alacaklarınız, tazminat ve kredilerinizde kandırılma veya gecikmeler yaşanabilir. Banka hesaplarınız karışabilir, evrak sorunları çıkabilir. Cinsel kaçamaklarınız ortaya saçılabilir, dramaların kahramanı olabilirsiniz. Bu devrede olabilecek en şanslı durum, eskiden alamadığınız bir toplu parayı almanızı sağlayacak ikinci fırsatın kapınıza gelmesi olacaktır. Aman kaçırmayın.

Toplam
21
Paylaşım