Toplam
1
Paylaşım

Fotoğraflar:Pinterest

Vizyona girmesini merakla beklediğimiz Justice League filminde; bir kez daha bu yıla imzasını atan Wonder Woman karakteriyle yer alan Gal Gadot‘un rolündeki inandırıcılığında fiziğinin katkısı oldukça büyük.

Peki Gal Gadot çekimler sırasında filmdeki kusursuz fiziğini elde etmek için nasıl bir beslenme yöntemi izledi? İşte detaylar:

Kızlarına sağlıklı beslenmeyi öğretmek istiyordu, bu yüzden işe kahvaltıyla başladı

Yumurta, meyve ve kahve içeren kahvaltısı ile kızlarına sağlıklı bir kahvaltının nasıl olması gerektiğini göstermek isteyen Gal Gadot, “Ayrıca sabahları maydonoz, salatalık, yeşil elma ve tarçın -aslında neyimiz varsa- oluşan smoothieler de yapıyoruz” diyor.

Atıştırmalıklarının da sağlıklı olmasına dikkat ediyor
Süper kahramanların canı atıştırmalık istemez diye bir şey yok! Canı atıştırmalık istediğinde sık sık taze meyveleri, sebzeleri ve avokado tostunu tercih ediyor.

Late snack time ?#love #vegan #vegetarian #food

Gal Gadot (@gal_gadot)’in paylaştığı bir gönderi ()

Protein ve sebzelerin önemini biliyor
1Bolca tavuk ve balık tüketiyorum ve aile olarak öğünlerimizin %30-40 oranında pişmiş ya da çiğ sebze içermesine dikkat ediyorum” diyor Gadot.

Lunch treat ? ? #myfamilyfunday

Gal Gadot (@gal_gadot)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kendisini şımartıyor
Wonder Woman arada kendisini şımartmakta sakınca görmüyor. Ama Gadot ne kadar hamburger, dondurma ya da çikolata yerse yesin tüm olayın porsiyon kontrolüyle ilgili olduğunu biliyor. Böylece ne isterse yiyebiliyor. “Tam bir yemek aşığıyım ama aynı zamanda vücuduma en iyi yakıtı sağlamaya çalışıyorum. Kendimi kısıtlamıyorum, her şeyi yiyebilirim. Hepsi bir ölçü meselesi. Sadece yiyeceğe saygı gösterin ve tadını çıkarın.”

Balans için bol bol su içiyor
Gadot da fiziğini korumak için bol su tüketiminin öneminin farkında olanlardan.

After her two-year required stint in the Israeli Defense Forces and her reign as Miss Israel, Gadot knows that it takes a lot of work to maintain her figure.

“I try to eat healthy,” she told E! Online. “But sometimes though, I eat cheeseburgers. That’s good for the soul. I make sure to balance everything out. I drink tons of water.”

Quick snack ?

Gal Gadot (@gal_gadot)’in paylaştığı bir gönderi ()

Toplam
1
Paylaşım