Toplam
4
Paylaşım

Seyahat sırasında da güzelliğinizden / bakımınızdan hiç bir şey kaybetmemenizi sağlayacak önemli ipuçları için Gigi Hadid’in makyaj artistine kulak vermeye ne dersiniz?

Sürekli hareket halindeyken de parlayan bir görünüme kavuşmak mümkün. Peki, ama nasıl?

Gigi Hadid’in makyaj artisti Patrick Ta, aynı zamanda Emily Ratajkowski, Chrissy Teigen ve Bella Hadid gibi isimlerle birlikte çalışmakta. Şahane bir cilde kavuşmak için Patrick Ta’nın önerilerine dikkat kesilebilirsiniz.

@patrickta

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Kremi, Sensibio H2O Misel Solüsyon, Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, Diadermine Essential Care Nemlendirici Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

 

Makyajınızı Çıkarın!
“Makyajınızı mümkün olduğunca uçuş öncesinde veya uçuş sırasında mutlaka çıkarmanızı öneririm” diye açıklayan Ta, ayrıca misel su kullanmayı da önemli tavsiye ediyor.

“Havada olmak, özellikle yüzünüzde makyaj olduğunda gözenekleriniz tıkamaya yeter de artar.”

 

Cildinizin Tazeliğini Koruyun
Makyajınızı çıkardıktan sonra, cildinize yeterli nemi verdiğinize emin olun. “Seyahat sırasında cildiniz oldukça kurumaya müsait olur ve bu da sizi yorgun hissettirir.” diyen Ta, ayrıca, çoğumuzun unuttuğu cildin nemlenmesine dair bir ipucu hatırlatıyor; “Gün içerisinde düzenli su içmek, şişkinliği atmada yardımcı olurken nem konusunda da büyük önem sağlar”.

 

 

Hızlı Birkaç Adım

Seyahat sırasında, makyaj yapmanız gereken önemli bir an söz konusu olduğunda, hazırlıksız yakalanmamak adına, çantanızda her zaman kırmızı bir ruj, rimel ve kaş kalemi taşımayı ihmal etmeyin.

 

 

Makyaj Bazı Spreyinin Önemi

Eğer uçuşunuz boyunca makyajlı bir şekilde kalmanız gerekiyorsa, işte tam bu noktada Ta, makyaj bazı spreyinin önemini hatırlatıyor.

“Makyajınızı yapmadan önce veya sonrasında baz spreyini 30 cm uzaklıktan yüzünüze sıkmanız yeterli. “Ayrıca, makyajınızı taze bir şekilde tutmak için de yolculuk sırasında da spreyi kullanabilirsiniz.”

 

 

 

 

Toplam
4
Paylaşım