Hafta sonu; hafta içi denemek için vaktimizin olmadığı cesur güzellik görünümlerini denemek demek!

İşte partilerden davetlere; pek çok alan için uygulayabileceğiniz, iddialı ve eğlenceli güzellik görünümleri: 

Kim?:Elle Fanning

Öneri: Oyuncak bebek kirpikleri

Nasıl uygulanmalı?: Cesur güzellik görünümlerinden asla korkmayan Elle Fanning, bu kez 60’lar kirpikleri ile karşımızda. Bu kadar güzel görünmesinin nedeni ise doğal fondöteni ve pratik dalgalarının tüm görünümü kostüm gibi görünen bir görünüme çevirmemesi. Eğer takma kirpik kullanmak istemiyorsanız; likit eyeliner ile alt kirpik dibinize kirpik gibi görünecek çizgiler çekin. Sonrasında ise maskaranızı alt ve üst kirpiklere yapma bir görüntü elde edene dek uygulayın.

Editörün önerisi:Lash Paradise Mascara

 

Kim?: Hailee Steinfeld

Öneri: Tek taraftan tutturulmuş saç

Nasıl uygulanmalı?:  Tom Ford’un defilesine katılan  Hailee Steinfeld; tek bir toka ile tutturduğu parlak saçları ile herkesi kendisine hayran bırakan bir görünüm yarattı. Saçınızı derinden ayırın ve tek bir tel toka ile tutturun.

Editörün önerisi: Goody Hair Barrettes, Metal, Assorted Colors, 3-Count

 

Kim?:Lady Gaga

Öneri: Lacivert gözler

Nasıl uygulanmalı?: Lady Gaga’nın A Star is Born tanıtım turu kapsamında sunduğu bu görünüme hayran kalmamak mümkün değil! Makyaj artisti Sarah Tanno’nun Marc Jacobs ürünleri ile yarattığı bu görünüm; makyajınıza renk katmak için ideal. .

Editörün önerisi: Marc Jacobs Beauty Highliner Gel Eye Crayon Eyeliner in (Wave)Length

 

Kim?: Blake Lively

Öneri: Sıcak smoky göz makyajı ve pembe dudaklar

Nasıl uygulanmalı?: “Blake’in bu görünümü 70’lerin disko ve  1930’ların Berlin ruhunu taşıyor. Cildi ışıldarken; dudaklarını dikkat çekici ama mat yapmak istedim” diyen makyaj artisti Kristofer Bustle bu makyajda dudaklarda Giorgio Armani Rouge d’Armani Matte Lipstick ürününün 500 Fatale tonunu kullanmış. Fondötende Giorgio Armani Luminous Silk’in 6 tonunu, concealer olarak ise Giorgio Armani High Precision Retouch ürününün 3 tonunu kullanmış. Sıcak göz makyajını ise kendi adını taşıyan Kristofer Buckle Premier Palette ile uyguladığını belirtmemiz gerek.

Editörün önerisi: Rouge d’Armani Matte Lipstick, 500 Fatale

2/5

Kim?: Margot Robbie

Öneri: Mor parti makyajı

Nasıl uygulanmalı?: Margot Robbie’nin makyaj artisti Pati Dubroff;Lemonhead LA simli jelleri kullanmayı seviyor. Bu simli ürünü Robbie’nin tüm göz kapağına sürüp; aynı tonda mat bir farla gölgeleme yaparak dengelemiş.

Editörün önerisi: Lemonhead LA Wine Safari Spacepaste

 

3/5

Kim?: Kendall Jenner

Öneri: Turuncu tonlu kırmızı ruj

Nasıl uygulanmalı?: Bu ton rujun; artık Jenner’ın imzası olduğunu söylemek mümkün. Makyaj artisti Mary Phillips; daha dolgun bir görünüm için dudak kalemi ve en son lip gloss da uyguluyor.

Editörün önerisi: ESTÉE LAUDER Pure Color Envy Sculpting Lipstick in Carnal

 

4/5

Kim?: Kristen Stewart

Öneri: Metalik mavi göz makyajı

Nasıl uygulanmalı?: Cannes Film Festivali’ne ima görünümünü taşıyan Stewart; bu kez Parizyen dokunuşlar da ekledi. Siyah veya gri farı es geçerek daha etkili bir görünüm için direkt metalik mavi far uygulayan Stewart; makyajını pembe lip balm ile tamamlamış.

Editörün önerisi: Chanel LEs 4 Ombres Multi-Effect Powder Eyeshadow in Tissé Jazz

5/5

Kim?: Jourdan Dunn

Öneri: Zümrüt yeşili far

Nasıl uygulanmalı?: Jourdan Dunn’ın klasik bir smokey eye makyajı yapmak için fazla “cool” olduğunu biliyoruz. Bu yüzden metalik zümrüt yeşili bir far kullanmasına bayıldık! Kahverengi gözleri öne çıkaran bu makyajı bronzer kullanarak dengeleyin.

Editörün önerisi: Maybelline New York Color Tattoo Eye Chrome in Electric Emerald

Total
8
Shares

Bir cevap yazın