Toplam
10
Paylaşım

koç

 

KOÇ

9 Haziran  dolunayı eğitime başlayacak, seyahat edecek ya da kendi işini pazarlayacak Koçlar için harekete geçirici olacaktır. Bu evrede pazarlama, tanıtım, sunum yapan, büyük kitlelere sunum yapacak Koçların yüzünü güldürecektir. Mesela bu süreçte bir videonuzu veya web sayfanızı paylaşırsanız, beğeniler çok olacaktır. Yüksek eğitime başvurmak, kitap yazmak ya da akademik eserler ortaya koymayı düşünen Koçların süregelen projeleri nihayete kavuşacaktır. Yurt dışında burs veya eğitim fırsatı kovalayan Koçlara da bir cevap gelebilir. Nihai kararınızı verebilir, eğitim rotanızı çizebilirsiniz.

6 Haziran-4 Temmuz arasında Venüs Boğa burcunda olacak. Bu da ayın büyük bir bölümünde kıskançlık, ihtiras, güzelliğe ve lükse aşırı özlemin göze çarptığına dikkat edebiliriz. Yine bu tarihler arasında başlayacak ilişkiler tensel ve kısa ömürlü olabilir.

9 Haziran tarihinde Jüpiter’in retrodan çıkışı ile bir hafifleme, hızlanma hissi de, yaşamlarımıza girecektir.

Ancak, ayın büyük bölümünde Mars, Yengeç gibi edilgen bir burçta olacağı için, kararsızlık, ertelemeci veya savunmacı yaklaşımlar, duygusal değerlendirmeler ve hatta depresif tutumlar iş ve sağlık hayatımıza baskı yapabilir

21 Haziran ve 22 Temmuz arasında Güneş Yengeç burcunda olacağı için Haziran’ın son haftasında annelik, ev, çocuklar, vatan özlemi, sahip olan mekanlar, aile mirası ve aile değerleri gibi kavramlar hayatımızda ön plana çıkar.

 

Bu ayı kanape kuşu olarak geçiriyorsunuz, bavulunuzu dolaba kaldırın şimdilik. 23 Haziran Yeni Ayı ev ve ailenizle ilgili yeni gelişmelere vesile olacaktır. Evinizi yenileyebilir, değiştirebilir ya da ev, emlak ya da arsa satın alabilirsiniz. Ailenizle olan ilişkileri geliştirmenin tam zamanıdır. Kariyerinizle ilgili planlar yaparak ileriye dönük nasıl bir hedef belirliyorum? Bu hedefe ulaşmak için neler yapmalıyım? sorularını kendinize sorabilirsiniz. Aileyle başbaşa çıkılan bir tatil veya aile yemekleri şu günlerde size en iyi morali  verecektir. Yine aileniz vesilesiyle birisiyle tanışmanız yani çöpçatanlık da olabilir.  

 

7-12 Haziran arası miras, ölüm, nafaka, ödemeler, borç, kredi, alacaklar konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Eş ya da ortağınızın borçlu olduğu bir konuda elinden para çıkabilir.

20-26 Haziran arası aşk kapınızı çalarak hayatınıza güzellikler getirebilir. Çocuk sahibi değilseniz sürpriz bir hamilelik haberi alabilir ya da çocuğunuz varsa güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaratıcı enerjinizin çok yükseldiği etkiler var.

Toplam
10
Paylaşım