Toplam
7
Paylaşım

Beyler ister kabul etsin, ister etmesin ellerine bebeklerin yakıştığı bir gerçek! Buna örnek vermek gerekirse, işte yıldız babalar ve çocukları;

Görseller: Pinterest

DAVID BECKHAM

Gelmiş geçmiş en seksi erkeklerden biri olarak görülen David Beckham; 4 çocuk babası. 18 yaşındaki oğlu Brooklyn Beckham ise babasının adımlarını takip ediyor gibi görünüyor.


DIPLO

İki çocuk babası olan Diplo, turneden kırmızı halıya kadar her yere 7 ve 3 yaşlarındaki iki oğluyla giderek hayranlığımızı kazanıyor.


HOLLYWOOD'UN EN SEKSİ BABALARI (2)

BENEDICT CUMBERBATCH

Dünyanın en seksi aktörleri arasında gösterilen Benedict Cumberbatch; geçtiğimiz yıl dünyaya gelen oğlu Christopher Carlton ile birlikte Londra sokaklarında. Cumberbatch, eşi Sophie Hunter’la şu sıralar ikinci çocuklarını bekliyor.


HOLLYWOOD'UN EN SEKSİ 18 BABASI (1)

DWAYNE “THE ROCK” JOHNSON

Dwayne Johnson, Hollywood’da bilinen ismiyle The Rock’ın kızı Jasmine ile paylaştığı bu kare kısa sürede milyonlarca beğeni aldı.

Fotoğraf: instagram/therockHOLLYWOOD'UN EN SEKSİ 18 BABASI (3)

RYAN REYNOLDS

Blake Lively’nin Instagram hesabından yayınladığı kızları James ile babasının bu karesi, Reynolds’ın 2010 yılında Dünyanın En Seksi erkeği seçilme nedenlerine bir yenisini daha ekledi.

Fotoğraf: instagram/blakelivelyCHRIS HEMSWORTH

Marvel yıldızı Chris “Thor” Hemsworth; çocuklarıyla sörf yaparken çektiği kareleri sosyal medya hesaplarından paylaşarak kalbimizi çalıyor.

 Fotoğraf: Pinterest

Toplam
7
Paylaşım