Toplam
3
Paylaşım

Şimdiye dek sarıdan siyaha pek çok farklı saç renginde gördüğümüz Jennifer Lawrence‘ın nasıl her saç rengini kendisine yakıştırabildiğini düşündünüz mü? Sırrı, makyaj artisti Neil Young’da saklı.

İşte her saç boyu ve tonunda harika görünen JLaw‘ın makyaj artistinden renklere göre makyaj tüyoları:

Fotoğraflar: Pinterest

 

Çok tonlu

Eğer saçlarınız sarının pek çok tonunu bulunduruyorsa, makyajınızı açık tonlarda tutmalısınız. Fazla grafik duracak makyajlardan kaçının.

Çok tonlu

Eğer perçeminiz varsa, yüzünüzde hali hazırda bir çerçeveye sahipsiniz demektir. Gözleriniz için daha yumuşak bir ton seçin ve göz altınızı çok fazla belirginleştirmekten kaçının.

Çok tonlu

Çok tonlu saçların en iyi yanı, yüzünüzün geri kalanına çok fazla uğraşmadan, sadece pembe bir rujla makyajınızı gösterişli hale getirebilmeniz.

Çok tonlu

Dalgalı, klasik plaj saçında yapmanız gereken tek şey tüm makyajınızı doğal tutup; bronzer’ı esas malzemeniz olarak kullanmak.

Grafik

Bunun gibi cesur saç renklerinde göz makyajınızı grafik tutmalı ve tüm makyajınızı daha güçlü ve belirgin yapmalısınız.

Grafik

Jennifer Lawrence’ın koyu rnek saçlarla; göz makyajında daha cesur olduğunu görebilirsiniz. JLaw gibi koyu renk saç ve açık renk tene sahipseniz pembe tonlarda uzak durmanız gerekiyor. Daha çok şeftali alt tonlu ürünleri kullanmalısınız.

Grafik

JLaw’ın en cesur görünümlerinden biri. Smokey göz makyajı ve göz altlarında da kullandığı yoğun siyah kalem ile; saçlarıyla olması gereken kontrastı sağlamış.

Grafik

Saçlarınızı herhangi bir ara ton olmadan, net ve cesur bir tona boyadıysanız makyaj konusunda da net olmanız gerekiyor. Ya göz ya da dudaklarınızı öne çıkaran cesur bir makyaj yapın.

Toplam
3
Paylaşım