Toplam
3
Paylaşım

KENDALL JENNER'IN 5 GÜZELLİK SIRRI (2

Güzelliğiyle olduğu kadar, diğer kardeşlerinin aksine benimsediği doğal tarzıyla da ilgi odağı olan Kendall Jenner görünümleriyle de pek çok güzellik trendine ilham veriyor. Doğal olduğu kadar ışıltılı makyajlarıyla da dikkat çeken Jenner’ın güzellik sırları ise en çok merak edilenler arasında. İşte ünlü model Kendall Jenner’ın 5 güzellik sırrı:

 

KENDALL JENNER'IN 5 GÜZELLİK SIRRI (3)

Kişisel güzellik stiliyle alakalı olarak göz makyajına mı yoksa dudaklara mı daha çok önem verdiği sorulduğunda tam bir “dudak kızı” olduğunun altını çiziyor Kendall Jenner.

“Bana dudak mı yoksa göz makyajı kızı mı olduğumu sorarsanız kesinlikle dudak derim. Ama göz makyajıyla oynamak da her zaman eğlenceli olmuştur. Tabii göz makyajı demişken, ağır siyah göz makyajlarından hoşlanmıyorum. Kırmızı dışında makyajda diğer renklerle pek ilgilenmiyorum. Kısaca kırmızının ilerisine gidebileceğimi düşünmüyorum.”

 

KENDALL JENNER'IN 5 GÜZELLİK SIRRI (2)

Diğer kardeşleriyle ortak bir güzellik sırrı var: Tabii ki kontürlemeden bahsediyoruz! Her zaman kaşlarının üstüne, elmacık kemiklerine ve çenesine kontürleme işlemi uyguluyor. Sonrasında ise burnu için aydınlatıcı kullanıyor.

 

KENDALL JENNER'IN 5 GÜZELLİK SIRRI (2)

Eğer hazırlanıp dışarı çıkmak için sadece 5 dakikası varsa, Kendall Jenner’ın rutini oldukça basit ve pratik. Elindeki en hafif ve açık tonlu krem fondöteni tüm yüzüne bronzer ile birlikte uyguluyor ve maskarasını da sürüp çıkıyor. Bu kadar!

 

 

KENDALL JENNER'IN 5 GÜZELLİK SIRRI (5)

Seyahatleri sırasında güzelliğini korumak için oldukça basit ve şirin  Panda’s Dream Eye Patches ürününü kullanıyor. Onu bu göz bantlarına Karlie Kloss alıştırmış. Pürüzsüz cildi içinse tarifi oldukça kolay ve basit. Her sabah ve akşam yüzünü yıkıyor ve asla güneş koruma kremi sürmeden dışarı çıkmıyor.

 

 

KENDALL JENNER'IN 5 GÜZELLİK SIRRI (4)

Güzellik stilini ise basitçe açıklıyor Jenner:

İşleri basit tutmayı seviyorum. Az çoktur. Doğal görünümlü makyajdan her zaman hoşlanmışımdır. Uygulaması kolay. Ayrıca her zaman ne istediğimi ve nelerden hoşlandığımı biliyordum.

 

 

Toplam
3
Paylaşım