Toplam
5
Paylaşım

Kontür ve aydınlatıcı tanımlarının popülerleşmesini sağlayan; makyaj tekniklerini yakından takip ettiğimiz Kim Kardashian geçtiğimiz günlerde KKW Beauty adını taşıyan kendi makyaj markasını çıkardı. Tabii ki çıkmasından dakikalar sonra tüm kontür ve aydınlatıcı setlerinin tükenmesi bir sürpriz değil.

Yeni ürünlerinin çıkması vesilesiyle Kim Kardashian Instagram’da canlı yayında ürünleriyle birlikte nasıl kontür işlemi yaptığını hayranlarıyla paylaştı.

Dilerseniz aşağıdaki videodan Kim Kardashian’ın 12 dakikalık kontür videosunu izleyebilir; önemli notlar için galerimize devam edebilirsiniz.

 

 

1. Işıltılı bir cilt ile başlayın. “İlk olarakthis Tatcha skin mist’i kullanın.

2. Baz uygulayın. Yüzünde belirli noktalara concealer sürüp dağıtıyor.

3.Bir diğer Concealer katmanı uygulayın. Küçük bir fırçayla göz altları, burun kenarları ve gülme çizgilerine de concealer uygulayın.


 

4. Karıştırın, sabitleyin! Fondöteninizi dağıttıktan sonra pudra ile sabitleyin.

5. Kontürünüzü çekin. Medium tonu kullanan Kardashian, ürünler kremsi yapıda olduğundan uygularken oldukça hassas davranıyor. Çene çizgisinden itibaren 3 çizerek kontürünü tamamlayan Kardashian, en açık tonu da göz çevresi için kullanıyor.

6. Görüntünüze ışıltı katın. Kaş altına, cupid çizgisine, göz iç köşelerine ve burun ucuna aydınlatıcı uygulamayı ihmal etmiyor.

9. Açık kontür tonunu ruj olarak kullanın. Ultra mat bir görünüm için açık tonda fontören ya da kontür rengi kullanabilirsiniz.

Follow @KimKardashianSnap for more ?

Kim Kardashian Snapchats ? (@kimkardashiansnap)’in paylaştığı bir gönderi ()

Toplam
5
Paylaşım