Stilinde sınırları zorlamaktan asla çekinmeyen Kim Kardashian geçtiğimiz günlerde çok konuşulan kıyafetlerine bir yenisini daha ekledi. Doğum sonrası sıkı bir diyet ve spor programıyla eski formuna kavuşan Kardashian, böylece sansasyonel görünümlerine bir yenisini daha eklemiş oldu. İşte Kim Kardashian ve en çok konuşulan görünümleri:


Geçtiğimiz gün NBC Universal’ın New York’taki etkinliğine katılan Kim Kardashian; Chalayan imzalı tulumu ve uzun çizmeleriyle gerçek bir süper kahramanı andırıyordu. Tüm gözlerin kendisine döndüğünü belirtmemize gerek yok herhalde?

Tonight

Kim Kardashian West (@kimkardashian) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

35 yaşındaki reality show yıldızı, geçtiğimiz gün eşi Kanye West‘in Miami’deki performansı kameralara yakalandığı bu kıyafetiyle oldukça konuşuldu. İki çocuk sonrası hiç olmadığı kadar fit görünen ve kum saati fiziğini transparan mayo/elbisesi ile sergileyen ünlü yıldız; bu anı Instagram hesabından “Tonight” notuyla paylaşmayı ihmal etmedi.

Bunlara da göz atın:

KIM KARDASHIAN 4 AYDA NASIL 19 KİLO VERDİĞİNİ AÇIKLADI

TARİHE GEÇEN 20 KUM SAATİ VÜCUT

KIM KARDASHIAN'IN EN ŞOK EDİCİ 6 ELBİSESİ

Kim Kardashian, bu yıl Lan Yu Couture elbisesiyle Cannes Film Festivali’nde göz kamaştırıcı gözüküyordu ancak kendisinin anlattığına göre bu görünüme ulaşmak pek de kolay olmamış. Elbisesinde bu görünümü elde edebilmek için Earl Gray çayı kullanmış!

Kendi websitesinde durumu açıklayan Kardashian; ” Bu gümüş katmana sahip nude transparan elbisenin ten rengi kısımlarını koyulaştırmamız gerekiyordu çünkü ten rengimden daha açık görünüyordu. Elbiseyi, davete katılmadan sadece 2 saat önce teslim aldık. Biz de lavaboyu Earl Grey çayıyla doldurup elbiseyi üzerinde 30 dakika kadar tuttuk. Bu nude kısımların renginin daha koyuya dönmesini sağladı. Halen kendi ten rengimde değildi ancak flaşlar patladığında istediğimiz gibi görünüyordu. Ne hile ama!”

gallery-1433343704-475644708

Atsuko Kudo imzalı nude pembe lateks elbiseyi başarıyla taşıyan Kardashian, bu sırada hamile olması nedeniyle insanları oldukça şaşırtmıştı!

gallery_nrm_1425909871-465460218

Atsuko Kudo lateks taytı kadar çok konuşulan bir şey varsa o da platin sarısı saçlarıydı!

gallery_nrm_1425057991-mcx-kim-4

Lateksten yine vazgeçmeyen Kardashian, transparan eteğiyle uzun süre konuşulmuştu.

gallery_nrm_1425058216-mcx-kim-3

Yine Atsuko Kudo elbisesiyle karşımızda olan Kardashian; derin göğüs dekoltesiyle de ilgi odağı

gallery_nrm_1425058537-mcx-kim-2

Kim Kardashian; Fleur Fatale adlı parfümünün tanıtımında bu kez beyaz lateksi tercih etmişti.

 

Toplam
4
Paylaşım