Toplam
5
Paylaşım

Fotoğraf: Jo Malone

Kış için doğru kokuyu seçmek her zaman zordur. Eğer aradığınız yoğun ancak boğucu olmayan; çekici bir koku ise bu liste tam size göre!

İşte kış için dikkat çekici ve kalıcı parfüm önerileri:

Dent de Lait

Serge Lutens’in kokusunu duymadan, hikayesi hakkında fikir veren şiirsel isimli parfümlerine şimdi bir yenisi ekleniyor: Dent de Lait.

Dent de Lait’in ana ham maddesi Badem Sütü, Hindistan Cevizi ve Tütsü’den oluşuyor. Sütlü pudramsı bir koku sunan parfüm yumuşak, narin ve çekici bir hisle tek damlada sizi sarıyor.

 

 

Prada Candy Kiss

Prada Candy ailesinin en eğlenceli parfümü desek, yanlış konuşmuş olmayız. Aşkın ve duygusallığın üst tonlarda hissedildiği parfüm içeriğinde vanilya ve portakal çiçeği kendini fazlasıyla hissettiriyor. Misk ve narenciye notaları ise parfümün şehvetini arttırıyor.

Elizabeth and James Nirvana Bourbon

Sıcak vanilyalı burbon ve meşenin birleşiminin sizi daha seksi hissettireceğine şüphemiz yok.

Gucci Bloom

Gucci’nin son dönemdeki floral hakimiyeti kendisini bu parfümde de gösteriyor. Tüberoz ve yaseminin baskın olduğu parfüm; doğaseverler için harika bir seçenecek.

Bottega Veneta Eau de Velours

Taze güllerin o ıslak ve narin kokularını düşünün. İşte bu parfümün tam olarak hissettirdiği de bu!

Chloé Absolu de Parfum Limited Edition

İçerisindeki zengin, neredeyse deri kokusuna yaklaşan vanilya notaları; baharatlı paçuli ile birleşerek muhteşem bir güç birliğine imza atıyor.
Jo Malone London English Oak & Hazelnut Cologne

Şekerli ya da floral kokuları sevmeyenler için çözüm; bu odunsu, androjen koku.

Toplam
5
Paylaşım