Toplam
7
Paylaşım

 

Koç burcu yabancı ünlüler arasında Emma Watson, Keira Knightley, Robert Downey Jr. gibi isimler yer alıyor.
Koç burcu yabancı ünlüler arasında Emma Watson, Keira Knightley, Robert Downey Jr. gibi isimler yer alıyor.

 

KOÇ BURCU 2017 YILI AŞK HAYATI

2017 yılında Koç burçları için ilişkiler ve aşk adına hareketli zamanlar yaşanacak. Şubat ve Ağustos 2017’de gerçekleşecek tutulmalar ağırlıklı olarak ilişki alanlarınızı hareketlendirecek. Eğer bir süredir devam eden bir beraberliğiniz varsa, ilişkinizin bir anlamda değişim ve yenilenme sürecinden geçeceksiniz.

Birlikteliğinizde ayrılıklar, keskin kararlar gelebileceği gibi, evlilik veya daha ciddi bir alana geçme isteğiniz de artabilir. Bu etkiler sizin ilişkinizi hangi düzeyde yaşadığınızla bağlantılı.

Bu yıl özellikle aşk adına keskin kararlar alma eğilimleriniz hayli yüksek olacak. Sizi zorlayan veya sıkan bir beraberliğe son verebilirsiniz. Aksine önem verdiğiniz bir ilişkiniz varsa, evlenmek veya daha ciddi bir beraberliğe geçmekte isteyebilirsiniz. Dolayısıyla 2017 aşk ve ilişkiler adına bakış açınızın netleşmesi ve ilişkiden beklentinizin daha belirgin olması söz konusu.

Evli Koç burçları, var olan sorunlarını bilhassa bu yılın tutulma zamanları olan Şubat ve Ağustos ayları ve bu ayları takip eden 2 aylık döngüler de daha fazla irdeleyecekler. Çocuk sahibi olmak adına da yine bu yıl etkileriniz yüksek olacak.

Venüs’ün Mayıs ve Haziran aylarında burcunuzla bağlantılı yapacağı etkileşim sizi daha dikkat çekici kılacaktır. Eğer bekarsanız bu sene Mart, Nisan veya Haziran ayların aşk size gülümseyebilir. Var olan ilişkiniz veya evliliğiniz adına ise Mart, Nisan veya Haziran ayları daha şanslı olduğunuz bir sürece işaret etmekte.

4 Mart ile 15 Nisan arasında gerçekleşecek Venüs gerilemesi döneminde gizli ilişkiler, yasak bir aşk yaşama ihtimaliniz artarken, gizlediğiniz kimseye belli etmediğiniz bir beraberliğiniz varsa, aniden bilinir hale gelebilir. Bu tarih aralığında yeni bir ilişkiye başlamak veya evlilik, düğün, nişan gibi sonuçları uzun vadeye yayılacak adım atmak ilişkileriniz adına destekli değil. 2017 yılı boyunca ilişkiniz adına  Mart ayı boyunca ve Nisan ayının 15’ine kadar dikkatli olmak yerinde olur.

Toplam
7
Paylaşım