KÜNYE

Yayıncı
Nevzat Çalışkan (Sorumlu)

Genel Yayın Yönetmeni
Hande Tokmak
handet@groupmedya.com

Kreatif Direktör
Meltem Eryılmaz
melteme@groupmedya.com

Yazı İşleri Müdürü
Gözde Eyibilir
gozdee@groupmedya.com

Grafik Tasarım
Çağla Kaçmaz
caglak@groupmedya.com

Moda Editörleri
Ceylan Atınç
ceylana@groupmedya.com

Tuğçe Ülkümen
tugceu@groupmedya.com

Konular Editörü
Selen Meçoğlu
selenm@groupmedya.com

Alışveriş Editörü
Nirvana Derya
nirvanad@groupmedya.com

Güzellik ve Sağlık Editörü
Damla Suay
damlas@groupmedya.com

Güncel Haberler Editörü

 

 

İNTERNET

Dijital Direktör
Seda Özcan
sedao@groupmedya.com

Dijital Proje Yöneticisi
Özge Özcan Kurt
ozgek@groupmedya.com

Online İçerik Direktörü
Yiğit Yeşillik
yigity@groupmedya.com

İçerik Editörü
Nurdan Gündoğdu
nurdang@groupmedya.com

Müşra Demir
musrad@groupmedya.com

Güzellik Danışmanı
Neşe Koçinbiga Bayraktar