?mtiyaz Sahibi GROUP MEDYA VE B?LG? TEKNOLOJ?LER? A.?. ADINA
Bige Daruga Çal??kan

Yay?nc?
Nevzat Çal??kan (Sorumlu)

Genel Yay?n Yönetmeni
Hande Tokmak
handet@groupmedya.com

Kreatif Direktör
Meltem Ery?lmaz
melteme@groupmedya.com

Yaz? ??leri Müdürü
Gözde Eyibilir
gozdee@groupmedya.com

Grafik Tasar?m
Ça?la Kaçmaz
caglak@groupmedya.com

Moda Editörleri
Ceylan At?nç
ceylana@groupmedya.com

Tu?çe Ülkümen
tugceu@groupmedya.com

Konular Editörü
Selen Meço?lu
selenm@groupmedya.com

Al??veri? ve Mücevher Editörü
Nirvana Derya
nirvanad@groupmedya.com

Güzellik ve Sa?l?k Editörü
Damla Suay
damlas@groupmedya.com

Güncel Haberler Editörü

Melida Ohano?lu
melidao@groupmedya.com

 

?NTERNET

Dijital Direktör
Seda Özcan
sedao@groupmedya.com

Dijital ?çerikler Direktörü
Gizem K?rca
gizemk@groupmedya.com

?çerik Editörü
Nurdan Gündo?du
nurdang@groupmedya.com

Mü?ra Demir
musrad@groupmedya.com

 

 

Bir cevap yazın