LILY ALDRIDGE’IN VAZGEÇEMEDİĞİ GÜZELLİK ÜRÜNLERİ


Duru güzelliğiyle ünlü Victoria’s Secret modeli Lily Aldridge’in seyahat ürünleri ve maskara bağımlılığı merceğimiz altında.

LILY ALDRIDGE'IN VAZGEÇEMEDİĞİ GÜZELLİK ÜRÜNLERİ ssad

“Modelliğe 18 yaşında başladım. O yaşlarda özgüvenli ve kendinize değer veriyor olmanız gerekiyor çünkü bizim sektörümüz biraz zorluklarla dolu. Şu anda sektörün büyük bir bölümünü sosyal medya oluşturuyor. Bu nedenle her yaştan çocuğun da bu mecradaki fotoğraflara istedikleri her an ulaşabileceklerini unutmamak lazım. Bu konuda çok dikkatli olunması gerekiyor.”

 

Beyza Serin
 

AVÈNE, Very High Protection SPF 50 Güneş Koruma Faktörlü Krem,
AVÈNE, Very High Protection SPF 50 Güneş Koruma Faktörlü Krem,


 

GÜNEŞE KARŞI
“Buğday tenliyim ancak yine de biraz daha parıldayan ve yanık duran bir ten için St. Tropez ürünlerini kullanıyorum. Güneşin altındayken yüzümü ve dekoltemi koruyorum. Her zaman en az 30 SPF’li ürünler kullanıyorum. Avène’in güneş korumalı ürünlerini beğeniyorum; ciltte kalın durmuyorlar.”

 

MAKYAJ
“Makyaj konusunda gitgide daha iyi oluyorum ama çok fazla yapmıyorum. Bence en önemli şey gözaltı kapatıcısı. Ayrıca M.A.C’in Face And Body Foundation’ı da favorim. Kapatıcılığı çok iyi ama yine de cildinizi görebiliyorsunuz. Windsor Edwards Lip Balm’ı gün içinde vazgeçilmezim.”

M.A.C, Face And Body Foundation
M.A.C, Face And Body
Foundation

 

 

CİLT BAKIMI

“Düzenli olarak peeling yapıyorum. Cildimi taze ve genç gösteriyor, kolajenleri de hızlandırıyor. Vücudu kuru fırçalama işlemi de her zaman işe yarıyor; ödemimi atıyor. Şovlardan önce mutlaka cildimi fırçalıyorum.”

 

CHARLOTTE TILBURY, Full Fat Lashes Maskara
CHARLOTTE TILBURY, Full Fat Lashes Maskara

 

MASKARA SEÇİMİ
“Tam bir maskara kadınıyım. En çok maskara sürmeyi seviyorum. Charlotte Tilbury’nin Full Fat Lashes’ına bayılıyorum. Ayrıca Benefit’in Sun Beam’i de çok güzel.”

 

LILY ALDRIDGE'IN VAZGEÇEMEDİĞİ GÜZELLİK ÜRÜNLERİ ds

 

SAĞLIK İÇİN
“Balık yağı hapları cilt, beyin ve saç için çok faydalı. Probiyotikler de öyle… Bunları düzenli bir şekilde alıyorum.”
 

OUAI, Hair Oil Saç Bakım Yağı
OUAI, Hair Oil Saç Bakım Yağı

 

SAÇLAR HAKKINDA
“Güçlü bir saç tipim var. Saç maskelerini ve yağlarını çok seviyorum. Ouai’nin Hair Oil ve Treatment Masque’ı
çok güzel.”

 

LILY ALDRIDGE'IN VAZGEÇEMEDİĞİ GÜZELLİK ÜRÜNLERİ ddddd

PARFÜM
“Çok önemli… Gündüz dışarı çıkarken de kırmızı halı için de son dokunuşumu parfüm yapıyor. Çiçeksi ve odunsu kokuları seviyorum. Michael Kors Wonderlust favorim; hem ilginç hem de seksi.”
MICHAEL KORS, Wonderlust

 

 

Nurdan Gündoğdu