Uygun fiyatlı ve işe yarar!

Güzellik ürünü alışverişi sırasında ilk bakışta aklımızdan geçen anahtar kelimeler genellikle böyle değil mi? Londralı kızlardan, bakımlı ve güzel görünmek için illa pahalı güzellik ürünlerine ihtiyacınız olmadığını kanıtlar niteliğinde öneriler geliyor.

#1 Nars Velvet Matte Lip Pencil-Dragon Girl

Düzenli olarak renkli parçalar giymeseniz bile, kırmızı ruj bir güzellik çantasına ait her şeydir adeta.

Nars’ın sahip olduğu geniş renk plaetine sahip olması, onun ilk sırada tercih edilmesinin nedenlerinden olsa gerek. Mat ve parlaklık arasındaki mükemmel denge için deneyebilirsiniz.

#2 Aesop Mandarin Facial Hydrating Cream

Şık bir kadının banyosunda Aesop el sabunu bulursanız, bu bir sürpriz olmayacaktır. Bu yüzden markanın nemlendiricisi de Londralı kızların favorilerinden. Narenciye hayranlarını ağız sulandıran kokusuyla kendine hayran etmeye hazır.

#3 The Body Shop Spa of the World Japanese Camellia Cream

Kuru cilde sahipsiniz siz de bu kreme şans verebilirsiniz.

#4 Nuxe Huile Prodigieuse 

Fransız eczane güzelliğinin bir parçası olan bu Nuxe vücut yağı, yüzünüzde, saçınızda ve vücudunuzda kullanılabilecek besleyici yağların bir karışımı olduğu için gerçek bir multitaskerdir.

#5 Aveda Be Curly Curl Enhancer 

Buklelerin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için siz de bu ürüne şans vermeye ne dersiniz? Saçlara parlaklık verme ve şekillendirme konusunda el altında tutmanız da fayda var.

Total
0
Shares