Zekâ, iletişim ve yolculukları sembolize eden Merkür, 5 Mart’tan itibaren Balık burcunda retro hareketine başlayacak. Bu hareketle burçlar, dikkat etmeleri gereken farklı konularla karşılaşacak.

İşte Astrolog Dinçer Güner’den Mart 2019 astroloji yorumunuz…

BALIK | (19 Şubat – 20 Mart)

Zekâ, iletişim ve yolculukları sembolize eden Merkür, 5 Mart Salı günü burcunuzda retro hareketine başlayacak. Bu hareketle beraber; fiziksel görüntünüzde değişiklik veya uzun süredir hayata geçirmeyi düşündüğünüz projeyi başlatmak gibi birbirinden farklı istekleriniz olabilir. Bu dönemi fizibilite dönemi olarak geçirmeli, herhangi bir yenilik yapmamalısınız.

KOÇ | (21 Mart – 20 Nisan)

Bu ay Merkür’ün retro hareketine başlamasıyla beraber; anlaşılmadığınızı düşündüğünüz ve yalnız kalma ihtiyacınızın arttığı bir sürece gireceksiniz. Daha izole yaşamak istediğiniz için bu süre zarfında insanların arasına karışmak istemeyebilirsiniz. Olaylara karşı daha septik davranma potansiyeliniz olacak.

BOĞA | (21 Nisan – 20 Mayıs)

Balık burcunda gerçekleşecek Merkür retrosu ile beraber arkadaşlıklarınızla ilgili bazı testlerden geçebilirsiniz. Doğru iletişim kurmanın bir nebze zorlaşabileceği bu süre zarfında yanlış anlaşılmalara, tartışmalara dikkat etmekte fayda var. Yaşayabileceğiniz olası olumsuz konularda temkini elden bırakmadan hareket edin.

İKİZLER | (21 Mayıs – 21 Haziran)

Merkür, Balık burcunda retro hareketine başlayacak. Bu süre içerisinde kariyerinizde gelişmeler yaşayacaksınız. İletişim kanallarını dikkatli kullanmalısınız. Bilgisayar, telefon gibi datalarınızı sakladığınız cihazlarınızı da yedekleyin. İş seyahatleriyle ilgili yaptığınız planlamaları ve rezervasyonları da iki kere kontrol etmenizde fayda var.

YENGEÇ | (22 Haziran – 22 Temmuz)

Eğitim ve öğretim hayatınızla ilgili bir karar almayı düşünüyorsanız bu planınızı erteleyin. Uluslararası firmalarla bağlantılı çalışanlar, işin finansal boyutunda gecikmeler yaşayabilir. İletişim kanallarında ve finansal hesaplamalarda oluşabilecek yanlışlıklara karşı dikkatli olun.

ASLAN | (22 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu ay hâlihazırda devam eden bir mahkeme süreciniz varsa ertelenebilir. Nafaka gibi kanallarla elde ettiğiniz finansal gelirler varsa bunlarda da pürüzler yaşanabilir. Maddi konularda daha temkinli hareket etmeli, giderlerinizi gözden geçirmelisiniz. Lüks tüketimden de bir müddet uzak durmakta fayda var.

BAŞAK | (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bu ay Balık burcunda gerçekleşecek Merkür retrosu ile beraber partnerleriniz, varsa iş ortaklarınız konularında bazı testlerden geçeceksiniz. Tarafların birbirini yanlış anlamaya daha meyilli olduğu bu dönem içerisinde, empati kurmalısınız. Konular üzerinde objektif düşünerek hareket etmeniz sizin için fayda sağlayacak.

TERAZİ | (23 Eylül – 23 Ekim)

Merkür’ün retro hareketine başlamasıyla beraber önemli gördüğünüz veya günlük işlerinizi bir ajandaya not alın. Bu dönem biraz unutkanlığınız olabileceği için özellikle iş hayatında dikkatli olun. Sağlık ile ilgili kontrollerinizi yaptırırken tahlil sonuçlarının karışmamasına da dikkat etmenizde fayda var.

AKREP | (23 Ekim – 22 Kasım)

Bu ay aşk hayatınızdaki konuları tecrübe edeceksiniz. Ebeveyn olan Akrepler çocuklarıyla iletişimlerinde zorlanmalar yaşayabilir. Onlar için köprüleri kurmak bu dönem biraz daha zor hâle gelecek. Sahne ve güzel sanatlarla ilgili projeleri olan Akrepler ise bu ayki retro döneminin bitimiyle tüm bu çalışmalarına hız verebilir.

YAY | (23 Kasım – 21 Aralık)

Merkür, 5 Mart itibariyle Balık burcunda retro hareketine başlayacak. Bu retroyla beraber ev ve aile konularını tecrübe edeceksiniz. Bu dönem aileyle iletişim kurmak bir nebze zorlaşabilir. Devam eden sorunlar varsa bir süreliğine rafa kaldırmak daha makul olacak. Taşınma, tadilat, dekorasyon işleri için illa ki bir aksiyon alınacaksa, kontrollü olmalısınız.

OĞLAK | (22 Aralık – 20 Ocak)

Merkür’ün retro hareketiyle iletişim kanallarındaki aksaklıklara dikkat edin. Özellikle hesap kitap yaparken dikkatli olunmalı, mail ve telefon trafiğinde yanlış anlaşılmalara sebebiyet verecek diyaloglardan kaçınılmalı. Kısa mesafe yolculuklarda da; biletinizi, otel rezervasyonlarını kontrol etmenizde fayda var.

KOVA | (21 Ocak – 19 Şubat)

Bu ay Merkür’ün retro hareketine başlamasıyla beraber finansal kaynaklarınızı iyi yönetebilmelisiniz. Kredi ödemeleriniz varsa bunu aksatmamalısınız. Borçlanma, yatırım yapma veya kredi çekme gibi bir düşünceniz varsa, en azından retro bittikten sonra aksiyon almanızda fayda var.

Total
0
Shares