Toplam
17
Paylaşım

boğa

 

BOĞA

Bu ay, en çok yoğunlaşacağınız konu, aşk, eğlence ve kendi ruhsal dünyanız olacak sevgili Boğa. Siz her zaman eğlenceyi, güzel yemekleri, kalabalık sofraları ve havalı aşklar yaşamayı seven bir burç oldunuz. Bu ay tam da size uygun şekilde, eğlenceli ve keyifli günler sizi bekliyor.

Bu ay ev ve aşk hayatınızda her şey gayet keyifli… Evli Boğa’lar için eşleri ile mutluluk devam ediyor. Evinde yaşamayı en seven burçlardan biri olan Boğa’nın bekarları da bol, bol film izliyor, müzik dinliyor. Mart ayında, ‘Ah,evim, evim güzel evim…’ diyecek, eğer olur da önceden planlanmış bir tatil veya zorunlu bir iş gezisine gitmek zorunda kalırsanız, orada aşık olma ihtimaliniz var benden söylemesi!

Mart ayının 12’sinde olan dolunay ise, sizin iç dünyanızda depremler yaratabilir. Bu ay devam edecek yukarıda söylediğim, Mars’la gelen hesap sorma ve kestirip atma eğilimini de düşünürsek, karanlık bir dolunay olacak. Zaten, iç dünyanız sizin genelde aşırı özgürlük merakınız yüzünden hep kendi kendinizle bir didişme içinde karışıktır. Yaylarını kendilerini yargılama, karamsarlık, geçmişe takılıp kalma, derecesi diğer burçlara nazaran azdır ama yine de dolunay insanları yükledikçe yükler. Belki de normal zamanda üstünde durmayacağınız bir söz, bir eleştiri bu günlerde çok canınızı yakabilir. Bu dolunay eğer bu negatif duyguları tetiklerse, işte bu fena. O yüzden, karamsarlığa kapılmamaya, iç hesaplaşmalardan uzak durmaya çalışın. Bu dolunay, içinizdeki negatifi kestirip attığınız, ayak bağı olan duygulardan, takıntı haline getirdiğiniz insanlardan ve olaylardan kurtulma zamanı olsun. Bir dolunay ile patlayacak ruhsal fırtınayı kontrol her zaman sizin elinizde, bunu unutmayın.

Belki de geçtiğimiz ay, sevgiliniz sizin bu iş hırsınızdan rahatsız olduklarını söyledi. O zaman, bu ay sizin için sular ısınıyor sevgili Yay. Mart’ın 12’sinde Başak burcunda gerçekleşen dolunay size aşk ve flörtlerinizle ilgili bir final getiriyor. Belki işinize çok yoğunlaştığınız için, uzun soluklu sevgilinizden ayrılıp işyerindeki biri ile çıkmak fikri aniden kanınıza girebilir. Onu aldatıyorsanız yakalanmanız da mümkün. Sevgilinizin bir yalanını yakalayıp siz de resti çekebilirsiniz. Yani kısacası bu ay Beyaz Dizi romanları gibi bir finalle kapanıyor. Mayıs’tan sonra ise, her şey daha rahat akacaktır. Eğer aşkınız ile ilgili yaşadığınız başka sorunlar var ise, onları çözmek için de dolunay sizi zorlayacaktır.

Ayın 27’sindeki Yeni Ay sizin iç dünyanızda doğuyor. Yani, başta kendi içsel hesaplaşmalarınız, ruhsal dengeniz, vicdan ve ahlak anlayışınız, takıntılarınız konusunda, eskiyi yıkmak için harika bir fırsat. Mart ayının ilk iki haftası yaşadığınız deneyimlerin ardından, yeni değer ve inanç sistemi kurmak için güzel bir dönem. Bir işinize yaramadığını gördüğünüz huylarınız ve takıntılarınızı silkelemek için iyi bir fırsat. Dini konulara ilgi duyuyorsanız bu artabilir, spritiüel konulara ve mekanlara daha çok gitmek isteyebilirsiniz. Rüyalarınız çok güçlü olacaktır, bu ay onları dikkate alın.

Para konusunda ayın en şanslı günleri ise 12-16 Mart tarihleri oluyor. Ailenizden biri, sizin bu para koşturmanızı görüp, size bir miktar borç verebilir.

Toplam
17
Paylaşım