Toplam
7
Paylaşım

boğa

 

BOĞA 

Bu ayın hepimiz için ana teması denge ve şifalanma-şifalandırma oluyor. Gündelik hayatımızın sağlıktan, iletişime, para işlerine ve aşk hayatımıza varana dek, en önemli alanlarına dokunuşlar yapan iki gezegen Merkür ve Venüs Retroları nihayet biterek, bize hem özlediğimiz denge ve akışkanlığı getiriyor, hem de şifalanmamız, eski yaraları ve hasarları onarmamız için fırsatlar sunuyor. Gökyüzü adeta, çatın akıyorsa, al eline çekici çık sen onar ve korkma diyor.

Sevgili Boğa, Mayıs ayı, Merkür retrosunun bitmesiyle sizi daha rahatlatacak ve olumlu etkileri başlatacak güzelliklere sahip. Nisan ayından nispeten daha kolay şartlara sahibiz diyebiliriz ama yine de beklentileri çok abartmamak lazım. Bu ayın hemen başında, 10 Mayıs günü  karşıt burcunuz Akrep burcunda gerçekleşen dolunay, sizin için müthiş veya şaşırtıcı haberler getirebilir, özellikle de güç-otorite konusunda olumlu veya yepyeni enerjiler mevcut.

10 Mayıs dolunay enerjisi size evliliğinizde veya ortaklarınızla olan girişimlerinizde gücünüzü arttıracağınız alternatifler sunabileceği gibi iyimserlik ve kendinize olan inancınızı da arttıracaktır. Sahip olduğunuz bir malın değer kazanmasıyla kar elde edebileceğiniz gibi satışıyla haritanızdaki etkilere göre zengin olma potansiyelinizin oldukça yüksek olduğu etkiler var. İş arayan ya da iş değiştirmek isteyen Boğa’ların tutuculuktan vazgeçip, farklı iş dallarını da denemesi lazım. Dolunay, olumlu açıları ile size parasal konularda ikinci bir şans getiriyor. Bu tarihi ister yeni bir ödeme planı için kullanın, ister piyango bileti alın. Mart ayında size soğuk terler döktüren durumlar biraz yumuşuyor. Eğer işinizde veya özel hayatınızda ödeme güçlükleri çekiyorsanız, ailenizden yardım istemekten de hiç çekinmeyin. Eğer yine bir bankaya kredi başvurunuz olacaksa 10 Mayıs’ı takip eden 14 gün gayet uygundur.

15-22 Mayıs arası iş arayan Boğaların hayallerindeki işi elde etme şansları oldukça yükseliyor. Kıyafetlerinizi dikkatle hazırlayın ve iş görüşmesinde kendinizi rahat bir şekilde ifade edin. İş sizin olacaktır.

25 Mayıs Yeni Ayı ise sizin için biraz zorlayıcı olacak. Sizi yeteneklerinizin maddi karşılığının sınandığı durumlara sokup, para, nafaka, ödemeler ve borçlar noktasında da sınayacaktır. Yakın çevrenizden bir kayıp ya da ölüm haberi canınızı sıkabilir. Eş ya da ortağınızın yaşayacağı mali bir kriz sebebiyle parasal kayıplar yaşanabilir. Ödeme ve borçlarınıza karşı temkinli yaklaşın. Kredi çekmemeniz ve borçlanmamanız noktasında gökyüzü ciddi uyarılarda bulunuyor. Sponsorluk ya da devlet kaynaklı bir burs beklentiniz varsa bu konularda gelişmeler yaşanabilir. Sorunlu bir ilişki bitebilir veya sevgiliniz size daha da büyük sorunlar yaratabilir, ay sonunda aşkta dikkatli olun.

 

 

Toplam
7
Paylaşım