Tasarımcılar Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonlarını sunmaya hızla devam ediyor. Tasarımların büyüleyiciliği bir yana, modellerin güzellik görünümleri de trendlere yön veriyor. İşte en dikkat çeken görünümler:

Brandon Maxwell

Brandon Maxwell defilesinde makyaj sanatçısı Tom Pecheux, göz kalemiyle vurgulanmış hacimli kirpiklere imza attı.

Saç artisti Bob Recine ise defilede sıkıca geride toplanmış düşük at kuyruğunu modern bir topuza dönüştürmek için parçaları bükmeyi tercih etti.

Brock Collection

Brock Collection defilesinde ise romantik dumanlı gözler, porselen etkili kusursuz ten makyajı dikkat çekti. Makyaj sanatçısı Gucci Westman, yumuşak bir görünüm için kahverengi göz farını parmaklarıyla uyguladığını belirtiyor.

Prabal Gurung

Makyaj sanatçısı Diane Kendal, yumuşak dumanlı gözler yaratmak için modellerin göz kapaklarında çeşitli renk tonlarını bir arada kullandı.

Rodarte

Makyaj sanatçısı James Kaliardos‘un Rodarte şovunda yarattığı görünümler gerçekten göz alıcıydı. Kaliardos, farklı pembe ve kırmızı tonlarında simleri göz kapaklarına ve dudaklara uyguladı.

Tom Ford

Tom Ford defilesinde ise yine dumanlı göz makyajı ön plandaydı. Kızıl tonların hissedildiği makyajın destekleyicisi ise etkin eyeliner görünümü oldu.

Total
0
Shares