Toplam
2
Paylaşım

Yeni bir yıl yeni bir biz demek! İşte 2018’in ilk ayında makyaj çantamıza eklememiz gereken; Ocak ayının öne çıkan güzellik ürünleri:

Fenty Beauty Mattemoiselle Matte Lipstick 

Rihanna’nın çok başarılı kozmetik markası Fenty Beauty; bu kez mat ruj serisiyle karşımızda. Oldukça pigmentli olan bu ürün; dudaklard high end hissi yaratıyor. Yanık turuncu tonu olan bu ruj; sezonun kazananı olacak!

Gucci Intense Volume Mascara 

Eğer Gucci çanta edinemiyorsanız; işe Gucci maskaralar ile başlayabilirsiniz. Tüm kirpiklerinizi ayıran ve ağırlık yapmayan bu maskara; ambalajıyla da gönülleri fethediyor.

Laura Mercier Velour Extreme Matte Lipstick

Bu feminen ve güçlü ton ile hata yapmanız imkansız!

Dior Capture Youth Targeted Serums

Dior bu ay yeni çıkardığı Capture Youth Targeted Serum serisiyle karşımızda. Kızarıklıktan yaşlanma karşıtı etkiye kadar temel sorunlara yönelik özel serumlar bulunduran seri; 2018’de kendimizi yenilememize yardımcı olacak.

Charlotte Tilbury Brightening Youth Glow

Yarı cilt bakımı yarı makyaj ürünü olan Brightening Youth Glow; bir kaç ay içerisinde cilt tonunuzu eşitlemeyi ve aydınlık kazandırmayı vaat ediyor.

 

L’Oréal Paris Glow Nude Palette in 760 Moonkissed

Aydılatıcılara hayır diyebileceğimizi sanmıyoruz. L’Oréal’in bu yeni paleti; tam kışın cilt tonumuza uygun. Daha yüksek etki için likit aydınlatıcı ile kombinleyebilirsiniz.


 

Estée Lauder Pure Color Envy Paint-On Liquid Lipcolor

Mat, vinil ve metalik olmak üzere farklı bitişlerde 20 ton bulunduran bu seri ile opak ve skesi dudaklar elde edin.

 

Milk Makeup Stardust Holographic Stick

Milk Makeup’ın bu yeni aydınlatıcısı; makyaj çantanızın yeni vazgeçilmezi olacak. Gül kurusundan lavanta ve gümüş tonları yansımasına ulaşan bu aydınlatıcı; Instagram kareleriniz için de harika bir seçenek olacak.

Toplam
2
Paylaşım