Biliyorsunuz ki 22 Aralık itibariyle Güneş Oğlak burcunda! Hazır Güneş, Toprak grubunun lider burcu Oğlak burcuna geçmişken, bu burcun en öne çıkan stil ve hayatlarına dair detayları sizin için listeledik. İşte Oğlak burcu kadınının güzellik ve aşk sırları:

20130108202833706

Stilleri: Oğlak burcu kadınları Zodyağın modaya en ilgili burçlarından biri. Zarif feminen elbiseleri maskülen detaylarla birleştirmeyi ve renklerle oynamayı seven Oğlak burcu kadınları; ışıltının diğer adı desek yeridir! Kate Moss, Kate Middleton, Irina Shayk, Kate Bosworth, Suki Waterhouse gibi isimler var.

OĞLAK BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (10)

Stil ikonu: Kate Moss

OĞLAK BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (1)

Fotoğraf: Pinterest

İmza kokunuz: Chanel Coco Mademoiselle

Gösterişli ve klasik parçalardan hoşlanan Oğlak burcu kadınları için Coco Mademoiselle’den daha uygun bir parfüm düşünemiyoruz.

OĞLAK BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (9)

Spor: Spor salonunda saatler harcamak size göre değil. Yürüyüş ya da koşu gibi; açık havada sosyalleşerek yapabileceğiniz sporlar tam size göre!

OĞLAK BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (8)

Dekorasyon: Oğlak burcu kadını sıcak tonlar, yumuşak dokular ve rahat dekorasyonlardan hoşlanır. Yumuşak koltuklara loş ışığın eşlik ettiği dekorasyonlar Oğlak burcu kadınının rahat hissetmesini sağlar.

OĞLAK BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (7)

Fotoğraf: Pinterest

Seyahat: Oğlak burcu kadını için doğal güzellik kadar sosyalleşmek de önemli. İşte bu yüzden İbiza!

OĞLAK BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (6)

Fotoğraf: Pinterest

Makyaj: Bronzluğu seven Oğlak burcu kadınları, ışıldıyan ve bronzlaştırılmış ciltlerini genelde lip gloss ve toprak tonlarında göz makyajıyla tamamlamayı seviyor.

OĞLAK BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (5)

Fotoğraf: Pinterest

Renkler: Altın tonları onların rengi! Aynı zamanda yumuşak bejler ve pembeler, yeşil ve siyah da Oğlak burcu kadınının renkleri arasında.

OĞLAK BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (4)

Aşk: Oğlak burcu kadını Zodyağın kıskançlığıyla ünlü iki burcundan biri. Sevdiklerini böylesine önemseyen Oğlak burcu kadınları için sadakat her şey demektir. Sevdiği kişiyi sahiplenen ve anaç bir yapıya sahip olan Oğlak burcu kadınları; aşkı bulduklarını hissettikleri anda ailelerini genişletmek için başka bir sebebe ihtiyaç duymayacaktır.

OĞLAK BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (3)

Fotoğraf: Pinterest

Yeme-İçme: Yeme-içmeye oldukça meraklı olan Oğlak burcu kadınları, günün en çok kahvaltı öğününü severler. Hamur işleri, tahıllı gevrekler; çeşitli çay ve kahveler; akıllarını başlarından almaya yetecektir.

OĞLAK BURCU KADINININ GÜZELLİK VE AŞK SIRLARI (2)

Fotoğraf: Tumblr

Total
2
Shares

Bir cevap yazın