Pandora 2018 İlkbahar sezonunu doğadan ilham alan 3 koleksiyon ve 

bir yeni karakterle karşılıyor.

 

Pandora ilkbahar sezonunda Yaşam Kaynakları, Doğanın Büyüsü, Doğanı Yansıt adlı 3 koleksiyonuyla doğadaki elementleri, renkleri ve enerjiyi yansıtan tasarımlar sunuyor.

Bir diğer yeni koleksiyon ise zeki ve sempatik Büyük Kalp, Küçük Robot.

 

Yaşam Kaynakları

 

İçinizdeki doğayı, suyun saflığı ve büyüleyici simgesinden ilham alınarak tasarlanan mücevherlerle yansıtın.

Rüya gibi pastel tonlar ve su damlacıklarını çağrıştıran maviler ile çarpıcı renklere sahip “Yaşamın Kaynağı” serisi, ilhamını suyun daima değişen doğasından alıyor.

Doğanın Büyüsü

Gücün, prestijin ve feminenliğin değişmeyen sembolleri, İlkbahar/Yaz sezonu için hazırlanan “Büyülü Doğa” koleksiyonuna damga vuruyor.

Peri masallarından ilham alınarak tasarlanan narin çiçek desenleri kusursuzluğun kapısını açıyor. Sezonun en sevilen ikilisi; göz kamaştıran parmak arası yüzükler ve koleksiyonun kolyeleriyle uyumlu manolya broşlar. Bu zarif parçalar feminenliği benimseyen her kadının vazgeçilmezi olacak!

Doğanı Yansıt

Pandora tüm kadınları kendilerini zarif ve doğadan ilham alan tasarımlarla ifade etmeye davet ediyor. İlkbaharla birlikte Pandora tasarımlarına güneş hüzmeleri, suyun tazeleyici ve temizleyici saflığı ve bahar çiçeklerinin güzelliği yansıyor. Yeni başlangıçları ve duyguları simgeleyen gökkuşakları ve akarsular “Doğanı Yansıt” koleksiyonunda göz alıcı mavi tonlarda canlanıyor.

Küçük Robot, Büyük Kalp

Robot zekasıyla çalışan ama insan kalbinin sıcaklığını taşıyan yeni karakterimiz “Bella Bot”la tanışın! Becerikli ellerde tasarlanmış zeki ve sempatik Bella Bot, Pandora’nın sunduğu geniş ürün yelpazesinin en yeni ve en eğlenceli üyesi.

Saf gümüş ve Pandora Rose seçenekleriyle Bella Bot charm, sizi tasarımında kullanılan yeni  teknik özellikleriyle tanıştırıyor. Hareketli bacakları, kolları ve kafasıyla bilezik ve kolyelere eğlence katıyor; kendi tasarımını daha da sevimli kılıyor.