Reklam

Adres: Halaskargazi Cad. Sait Kuran İş Mrk. No: 145 Kat: 4 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 219 19 32
Faks: 0212 219 13 43


DİJİTAL REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA

 

Reklam Grup Başkanı
Sevim Deniz
ksevim.deniz@gazeteport.com 
Tel :  0553 406 54 26

Sosyal Medya Projeler Direktörü   
Melda Ennekavi
meldae@mayamedya.com

Reklam Müdürü
Mine Balkan
mine.balkan@gazeteport.com
Tel : 0553 406 54 28

Reklam Rezervasyon
Baran Mutlu
baran.mutlu@gazeteport.com
Tel : 0553 406 54 30

 

 

MSN MEDYA

Reklam Grup Başkanı
Gürhan Gezer
gurhang@msnmedya.com

Reklam Grup Başkan Yardımcısı
Işıl Baysal Turan
isilb@msnmedya.com

Pazarlama Müdürü
Zeynep İnceoğulları
zeynepi@msnmedya.com

Reklam Satış Direktörleri
Nurol Ceylan
nurolc@msnmedya.com

Sinan Çakır
sinanc@msnmedya.com

Reklam Koordinatörleri
Deniz Toz
denizt@msnmedya.com

Nilüfer Araç
nilufera@msnmedya.com

Reklam Müdürleri
Alçay Sarıdoğan
alcays@msnmedya.com

Alev Zorlutuna
alevz@msnmedya.com

Rezervasyon Müdürü
Ender Parlar
enderp@msnmedya.com

Rezervasyon ve Ar-Ge Müdürü
Seyhan Erat
seyhane@msnmedya.com

Reklam Grafikeri
Zeynep Yılmazoğlu
zeynepy@msnmedya.com

Abonelik ve Eski Sayılar
Eda Oral
eda@mayailetisim.com