Reklam

Reklam Satış ve Pazarlama Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.
Reklam Grup Başkanı
Gürhan Gezer
gurhang@group-medya.com

Reklam Grup Başkan Yardımcısı
Işıl Baysal Turan
isilb@group-medya.com

Pazarlama Müdürü
Zeynep İnceoğulları
zeynepi@group-medya.com

Reklam Satış Direktörleri
Nurol Ceylan
nurolc@group-medya.com

Sinan Çakır
sinanc@group-medya.com

Reklam Koordinatörleri
Deniz Toz
denizt@group-medya.com

Nilüfer Araç
nilufera@group-medya.com

Reklam Müdürleri
Alev Zorlutuna
alevz@group-medya.com

Alçay Sarıdoğan
alcays@group-medya.com

Reklam Satış Temsilcileri
Gamze Palabıyık
gamzep@group-medya.com

Duygu Sökmen
duygus@group-medya.com

Dijital Reklam Satış
Sevim Deniz
ksevim.deniz@gazeteport.com

Rezervasyon Müdürü
Ender Parlar
enderp@group-medya.com

Rezervasyon ve Ar-Ge Müdürü
Seyhan Erat
seyhane@group-medya.com

Reklam Grafik
Mesut Öztürk
mesuto@group-medya.com

Abone ve Eski Sayılar
Eda Oral
edao@group-medya.com