Reklam

REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA
MSN MEDYA PAZARLAMA A.Ş.

Reklam Grup Başkanı 
Gürhan Gezer
gurhang@msnmedya.com

Reklam Grup Başkan Yardımcısı 
Işıl Baysal
isilb@msnmedya.com

Pazarlama Müdürü 
Zeynep İnceoğulları
zeynepi@msnmedya.com

Reklam Satış Direktörleri 
Nurol Ceylan
nurolc@msnmedya.com

Sinan Çakır
sinanc@msnmedya.com

Reklam Koordinatörleri 
Göktuğ Evren
goktuge@msnmedya.com

Deniz Toz
denizt@msnmedya.com

Nilüfer Araç
nilufera@msnmedya.com

Reklam Müdürleri 
Alev Zorlutuna
alevz@msnmedya.com

Arzu Gürkan
arzug@msnmedya.com

Sosyal Medya Projeler Direktörü   
Melda Ennekavi
meldae@mayamedya.com

Rezervasyon Teknik Müdürü 
Şükrü Özüdoğru
sukruo@msnmedya.com

Rezervasyon Sorumlusu Teknik Müdürü 
Ender Parlar
enderp@msnmedya.com

 

DİJİTAL REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA

 

Reklam Grup Başkanı
Sevim Deniz
ksevim.deniz@gazeteport.com 
Tel :  0553 406 54 26

Reklam Müdürü
Mine Balkan
mine.balkan@gazeteport.com
Tel : 0553 406 54 28

Reklam Rezervasyon
Baran Mutlu
baran.mutlu@gazeteport.com
Tel : 0553 406 54 30

SEM Digital Adres: 
Büyükdere Cad. Öztürk Sok. Akabeıÿş Merkezi 1A,
34394 Mecidiyeköyıÿstanbul

Tel: +90 212 347 32 30 Dahili: 220
Faks: +90 212 273 08 60

Adres

Halaskargazi Cad. Sait Kuran İş Merkezi
No: 145 Kat: 4 Osmanbey / İstanbul
Tel: 0212 219 19 32

Pazarlama Dağıtım Satış
Direktörü

Cemal Araz
cemalaraz@mayadergi.net

Abone ve Eski Sayılar
Eda Oral
abone@mayailetisim.com

Renk Ayrımı ve Teknik Koordinasyon
Punto Baskı Çözümleri
Tel: 0212 231 30 67

Baskı
Turkuvaz Matbaacılık Yayıncılık A.Ş
Tel: 0216 585 90 00
www.turkuvazmatbaacilik.com

Dağıtım
Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş.