Toplam
13
Paylaşım

 boğa

 

BOĞA 

Sevgili Boğa, galiba artık yeni bir eve taşınma zamanı geldi! Belki bu ev alındı, tutuldu içinde son tamiratlar yapılıyor, belki ilk kez kendi bekar evinize taşınıyorsunuz ya da kredi ile ev almak için bankanın yolunu tutmaya hazırlanıyorsunuz. Yıldızlar size yeni bir muhit müjdeliyor. Ailenizle de temiz ve sevecen yeni bir sürece girmeniz mümkün ama önce bu ayın sabır taşı zor bir dolunayı atlatmayı başarmanız lazım.

 

9 Temmuz dolunayı Oğlak burcunda gerçekleşiyor ve eğitime başlayacak, seyahat edecek ya da kendi işini pazarlayacak Boğa için harekete geçirici olacaktır. Bu evrede pazarlama, tanıtım, sunum ve kendi işini ait olduğu camiaya sunmak isteyenlerin yüzünü güldürecektir. Yüksek eğitime başvurmak, kitap yazmak ya da akademik eserler ortaya koymayı düşünen Boğaların süregelen projeleri nihayete kavuşacaktır. Ancak bu dolunay dört güçlü gezegenin zıtlaşması ile yüksek bir tansiyon, savaşçı bir dil ve kavgacı, ateşli etkiler içeriyor. En basitinden trafikte bile bir canavara dönüşebilirsiniz. O nedenle ticaret ve yolculuklarda yumuşak bir üslup, sakinlik şarttır.

 

23 Temmuz günü Aslan burcunda 0 derecesinde oluşan Yeni Ay ev ve ailenizle ilgili yeni gelişmelere vesile olacaktır. Evinizi yenileyebilir, değiştirebilir ya da emlak veya arsa da satın alabilirsiniz. Taşınma kararı almak için uygun bir süreçten geçiyorsunuz. Ailenizle olan ilişkileri geliştirmenin tam zamanıdır. Kariyerinizle ilgili planlar yaparak ileriye dönük nasıl bir hedef belirliyorum? Bu hedefe ulaşmak için neler yapmalıyım? sorularını kendinize sorabilirsiniz. Alternatif terapiler size iyi gelecektir. Yeni Ay, etkisini ilk günden itibaren kuvvetle hissettirecek ve 14 gün boyunca giderek azalan bir etkiyle devam edecektir. Yani, tüm girişim ve hayalleriniz için ilk haftayı iyi değerlendirin.

11-17 Temmuz arası yaratıcılığınızın yükseleceği etkiler var. Edebiyat, sinema ya da buna benzer sanatsal işlerde çalışan bir Boğaysanız bu süreçte çok güzel eserler ortaya koyabilirsiniz. Çocuklarınızla olan iletişimin artacağı güzel enerjiler var. Çocuğunuzla ilgili iletişim sorunları yaşıyorsanız bu dönemde onunla konuşmayı deneyin. Aşk hayatınız renklenecektir. Yalnız olanların hayatına güzel bir aşk girebilir. Sevdiğiniz kişiyle bu süreçte aranızda konuşulmayan her şeyi masaya yatırabilir.

2-7 Temmuz arası miras, ölüm, nafaka, ödemeler, borç, kredi, alacaklar konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Eş ya da ortağınızın borçlu olduğu bir konuda elinden para çıkabilir.

 

 

Toplam
13
Paylaşım