NUBIA mağazaları bünyesinde bulunan Fransız  kozmetik geleneğinin en önemli  temsilcilerinden  olan  Sothys;  Face Protection Fluid SPF 50 yüz güneş kremi ile yüzünüzü güçlü güneş ışınlarından korurken aynı zamanda cildinizin yaşlanmasını önleyerek ışıltı bir cilde kavuşabilirsiniz…

Güneşe karşı aşırı duyarlı, çok  hassas  ve alerjik ciltlerde dahil olmak üzere güçlü güneş ışınlarına ve zorlu hava şartlarına karşı bütün cilt tipleri için geliştirilen yüksek koruma faktörlü Sothys Face Protection Fluid ile güneşin keyfini çıkarıyor.

Tüm cilt tipleri için uygun olan Sothys Yüz Güneş Kremi 50 SPF koruma faktörü ve kolay emilen hafif yapısı ile UV ışınlarının zararlı etkileriyle savaşır. İçeriğinde güneş yanığı riskini minimize eden ve cildin doğal koruma mekanizmasını güçlendiren ayçiçeği ekstraktları, hücre fonksiyonlarını düzenleyen ve cildin gençlik merkezlerini koruyan Celligent ™ ve kızılötesi radyasyona karşı savaşan kalsifiye yosun içerir.

Göz çevresi hariç yüze uygulayacağınız güneş kremini gün içinde sık sık kullanarak tekrarlayabilir,  cildinize ışıltı ve ferahlık sağlayabilirsiniz.