US singer Taylor Momsen poses on the red carpet prior the 2010 European MTV Awards at the Caja Magica in Madrid on November 7, 2010. AFP PHOTO/ DOMINIQUE FAGET (Photo credit should read DOMINIQUE FAGET/AFP/Getty Images)

 

Toplam
5
Paylaşım

US singer Taylor Momsen poses on the red carpet prior the 2010 European MTV Awards at the Caja Magica in Madrid on November 7, 2010. AFP PHOTO/ DOMINIQUE FAGET (Photo credit should read DOMINIQUE FAGET/AFP/Getty Images)

Güzel görünmek başlı başına bir iş. Ve tabii ki güzellik uğruna çabaladıkça dibe battığınız anlar hepimizin başına gelmiştir.

Öyle ki sinirden ağlayasınız gelir ama tek yapabileceğiniz şey gülmektir.

Gerçi siz yine de çok gülmeyin, makyajınız bozulmasın. İşte sonrasında pes etmemeniz gereken, tüm kadınların bildiği 10 güzellik faciası:

 

 

 

HER GÜN EYELINER KULLANANLARIN ANLAYABİLECEĞİ 12 ŞEY

1. Eğer gözünüze eyeliner çekiyorsanız ve aceleniz varsa şimdiden arkadaşlarınızı arayıp geç kalacağınızı söyleyebilirsiniz. Çünkü istediğiniz kadar profesyonel olun, aceleniz varken asla eşit olmayacaklar. Göz kalemlerinin korkuyu hissettiğine yeterince eminiz.

2. Rujunuzu dişinizden uzak tutabilmek için her türlü taktiği denediniz. Ama dişinizdeki kırmızı leke gizemli bir şekilde ortaya çıkıp duruyor.

SEKSİ VE BENZERSİZ BİR YAZ GÖRÜNÜMÜ İÇİN EN İYİ 11 MOR RUJ (13)

3. Oje sürerken bozulduğu için sildiğiniz bir tırnağı geri boyamayı unutmamış olanınız var mı? Bir parmağı ojesiz bırakmak modaymış gibi davranabilirsiniz ama asla yeterince inandırıcı olmayacak!

4. Aceleyle yetersiz ışıkta makyaj yapıp çıktınız, ancak beş toplantı sonra aynaya baktığınızda yüzünüzün farkına vardınız. Evet, makyajınızı 5 yaşındaki yeğeniniz yapmış gibi duruyor!

5. Tam makyajınızı çıkardınız ki arkadaşlarınız buluşmak için aradı. 1 numaralı güzellik problemi!

 

TÜM GÖZ RENKLERİ İÇİN EN ÇEKİCİ MASKARA VE FAR ÖNERİLERİ (3)

6. Rimeliniz asla sadece kirpiğinizi boyamaz. Mutlaka arada gözkapağınıza çarpıp farınızı, yanağınıza çarpıp fondöteninizi sıfırdan yapmanıza sebep olacaktır.

7. Tırnaklarınızın kurumasını beklemek bazen bir ömür sürer. Yatağa gidemezsin, tuvalete gidemezsin, yemek yiyemezsin… İşin kötü tarafı birden bire hepsini yapmak istersin!

TÜM GÖZ RENKLERİ İÇİN EN ÇEKİCİ MASKARA VE FAR ÖNERİLERİ (1)

8. Hayır, boynunuzdaki morluk çılgın aşk hayatınızdan kaynaklanmıyor, sadece maşa yanığı!

9. Sağ tarafım daha mı koyu oldu? Şimdi de sol daha koyu. Hayır sağ… derken göz makyajınızı bitirdiğinizde pandaya döndüğünüzü farkedersiniz.

10. Saçları yıkamak ya da yıkamamak… İşte tüm mesele bu!

EN ÇOK TERCİH EDİLEN 5 MASKARA

Görseller: Pinterest

Toplam
5
Paylaşım